Plugins - WP Statistics - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (732 entries)

en: Last 30 days
pl: Ostatnie 30 dni

en: Not activated
pl: Nie aktywowane

en: Activated
pl: Aktywowane

en: Latest searched queries
pl: Najnowsze wyszukiwane zapytania

en: View Top Visitors
pl: Zobacz najlepszych odwiedzających

en: View Top Pages
pl: Zobacz najlepsze strony

en: View Search Engine Referrals
pl: Zobacz odesłania z wyszukiwarek

en: Hit Statistics Report
pl: Raport statystyk trafień

en: View Top Referring
pl: Zobacz najlepsze odesłania

en: View Top Countries
pl: Zobacz najlepsze kraje

en: View Top Platforms
pl: Zobacz najlepsze platformy

en: View Top Browsers
pl: Zobacz najlepsze Przeglądarki

en: Taxonomies
pl: Taksonomie

en: The Number of Posts in
pl: Liczba wpisów w

en: View analytics | %s visits
pl: Zopbacz statystyki | %s odwiedzin

en: Toggle panel: Top Referring
pl: Przełącz panel: Najlepsze odsyłające

en: Toggle panel: Top Visitors
pl: Przełącz panel: Najlepis odwiedzający

en: Toggle panel: Latest Visitors
pl: Przełącz panel: Ostatni odwiedzający

en: Latest Visitors
pl: Ostatni odwiedzający

en: Toggle panel: Online Users
pl: Przełącz panel: Użytkowicy online

en: Toggle panel: Visitors Map
pl: Przełącz panel: Mapa odwiedzających

en: Visitors Map
pl: Mapa odwiedzających

en: Toggle panel: Top Countries
pl: Przełącz panel: Najlpopularniejsze kraje

en: Toggle panel: Top Platforms
pl: Przełącz panel: Najpopularniejsze platformy

en: Toggle panel: Top Browsers
pl: Przełącz panel: Najpopularniejsze przeglądarki

en: Top Browsers
pl: Najpopularniejsze przeglądarki

en: Get access to advanced data insights with Data Plus
pl: Uzyskaj dostęp do zaawansowanych informacji o danych dzięki Data Plus

en: Unlock Data Plus
pl: Odblokuj Data Plus

en: Are you looking for more reports with charts?
pl: Szukasz więcej raportów z wykresami?

en: Disable or customize widget
pl: Wyłącz lub dostosuj widżet

en: Rate
pl: Oceń

en: Enable Add-On
pl: Włącz dodatek

en: Update License
pl: Aktualizuj licencję

en: Top posts Sorted by Hits in this taxonomy
pl: Najlepsze posty Posortowane według trafień w tej taksonomii

en: Top
pl: Najlepsze

en: More present ranges
pl: Więcej obecnych zakresów

en: Custom...
pl: Własne…

en: Back
pl: Wstecz

en: This year
pl: Aktualny rok

en: Last 6 months
pl: Ostatnie 6 miesięcy

en: Last 120 days
pl: Ostatnie 120 dni

en: Last 14 days
pl: Ostatnie 14 dni

en: Last year
pl: Ostatni rok

en: This year (Jan-Today)
pl: Ten rok (Styczeń - do dziś)

en: Last 12 months
pl: Ostatnie 12 miesięcy

en: Last 90 days
pl: Ostatnie 90 dni

en: Last 60 days
pl: Ostatnie 60 dni

en: Last week
pl: Ostatni tydzień

en: Post Archive: %s
pl: Archiwa wpisów: %s

en: Enabling the do not track mode will respect the user's browser settings for tracking protection. This means that the plugin will not collect or store any data about the user's visits to your website. Please note that this may impact the accuracy of your website's analytics.
pl: Włączenie trybu „nie śledź” będzie zgodne z ustawieniami przeglądarki użytkownika dotyczącymi ochrony śledzenia. Oznacza to, że wtyczka nie będzie gromadzić ani przechowywać żadnych danych o wizytach użytkownika w twojej witrynie. Pamiętaj, że może to wpłynąć na dokładność analiz twojej witryny.

en: Do Not Track:
pl: Nie śledź:

en: IP Configuration
pl: Konfiguracja IP

en: To prevent Google index the REST API endpoints, add the below code in <strong>robots.txt</strong>
pl: Aby uniemożliwić Google indeksowanie punktów końcowych interfejsu API REST, dodaj poniższy kod w pliku <strong>robots.txt</strong>

en: WP Statistics Add-On(s) require WP Statistics v12.6.13 or greater, please update WP Statistics.
pl: Dodatki WP Statistics wymagają WP Statistics w wersji 12.6.13 lub nowszej, zaktualizuj WP Statistics.

en: This option anonymize the user IP address because of the data privacy & GDPR. For example, <code>888.888.888.888</code> -> <code>888.888.888.000</code>.
pl: Ta opcja anonimizuje adres IP użytkownika ze względu na prywatność danych i RODO. Na przykład <code> 888.888.888.888</code> -> <code>888.888.888.000</code>.

en: To delete visitor data, check out <b><a href="%s">Tools → Erase Personal Data</a></b>, and for delete all data, check out here <b><a href="%s">Optimization → Purging</a></b>.
pl: Aby usunąć dane użytkownika, sprawdź <b><a href="%s">Narzędzia » Usuń dane osobowe</a></b>,aby usunąć wszystkie dane, przejdź do  <b><a href="%s">Optymalizacja » Czyszczenie</a></b>.

en: Visitor's data for user ID #%s
pl: Dane odwiedzającego dla identyfikatora użytkownika #%s

en: Statistics Data
pl: Dane statystyczne

en: Visitor data deleted for %s.
pl: Dane odwiedzających usunięte dla %s.

en: WP Statistics Visitors Data
pl: Dane odwiedzających WP Statistics

en: An hashed string created from your ip address.
pl: Zaszyfrowany ciąg znaków utworzony z twojego adresu IP.

en: An anonymize string created from your ip address, For example, 888.888.888.888 > 888.888.888.000).
pl: Anonimizuj ciąg utworzony z twojego adresu IP, na przykład (888.888.888.888> 888.888.888.000).

en: IP address
pl: Adres IP

en: Browser user agent: we’ll use this for purposes like creating charts of views, most used browsers, etc.
pl: Agent użytkownika przeglądarki: wykorzystamy to do takich celów, jak tworzenie wykresów przeglądania, najczęściej używane przeglądarki itp.

en: Pages you’ve viewed: we’ll use this to, for example, Website visit statistics and user behavior
pl: Strony, które przeglądałeś: wykorzystamy to na przykład do statystyk odwiedzin strony i zachowań użytkowników

en: While you visit our site, we’ll track:
pl: Podczas przeglądania naszej witryny, będziemy zbierać następujące informacje:

en: What we collect and store
pl: Jakie informacje zbieramy i przechowujemy

en: We collect information about you during the visit our website.
pl: Zbieramy informacje otobie podczas odwiedzania naszej strony

en: This sample language includes the basics around what personal data your store may be collecting and storing. Depending on what settings are enabled and which additional plugins are used, the specific information shared by your store will vary. We recommend consulting with a lawyer when deciding what information to disclose on your privacy policy.
pl: Ten przykładowy język zawiera podstawowe informacje na temat tego, jakie dane osobowe mogą być zbierane i przechowywane. W zależności od tego, jakie ustawienia są włączone i jakie dodatkowe wtyczki są używane, przechowywane informacje będą się różnić. Zalecamy skonsultowanie się z prawnikiem przy podejmowaniu decyzji, jakie informacje ujawnić w swojej polityce prywatności.

en: Please Flushing rewrite rules by updating permalink in %1$sSettings->Permalinks%2$s and make sure the WP REST API is enabled.
pl: Przeczyść reguły przepisywania, aktualizując bezpośredni odnosnik w %1$sSettings->Permalinks%2$s i upewnij się, że interfejs WP REST API jest włączony.

[ctx: Device Model]
en: Unknown
pl: Nieznany

[ctx: Model]
en: Unknown
pl: Nieznany

[ctx: Device]
en: Unknown
pl: Nieznane

en: Top Device Models
pl: Najpopularniejsze modele urządzeń

en: Top Devices
pl: Najpopularniejsze urządzenia

en: Manufacturers
pl: Producenci

en: Devices
pl: Urządzenia

en: Unlock Mini Chart!
pl: Odblokuj mini wykres!

en: Author Views
pl: Wyświetlenia autora

en: Tag Views
pl: Wyświetlenia tagów

en: Category Views
pl: Wyświetlenia kategorii

en: Page Views
pl: Wyświetlenia strony

en: Enable this option to show the hits in post content
pl: Włącz tą opcję, aby wyświetlić odsłony w treści wpisu

en: Enable this option to show hits on the edit page » Publish meta box of all post types
pl: Włącz tą opcję, aby wyświetlić odsłony na stronie edycji » Opublikuj meta pole wszystkich typów wpisów

en: Hits in Publish Metabox
pl: Odsłony w publicznym meta polu

en: Disable showing the hits column in list pages.
pl: Wyłącz pokazywanie kolumny odsłon na stronach list.

en: Disable showing the hits chart metabox in the edit pages.
pl: Wyłącz pokazywanie wykresu odsłon meata pola na stronach edycji.

en: Hits Chart Metabox
pl: Wykres odsłon meta pola

en: This product is developed by %s and includes GeoLite2 data created by %s.
pl: Ten produkt został opracowany przez %s i zawiera dane GeoLite2 utworzone przez %s.

en: Unlock!
pl: Odblokuj!

en: To fix it, please enable the %1$sCache Compatibility%2$s option on the Settings page, otherwise, if the stats count properly, check out <a href="%3$s" target="_blank">this article</a> to disable this notice permanently.
pl: Aby to naprawić, włącz opcję %1$sZgodność z pamięcią podręczną%2$s na stronie Ustawienia, w przeciwnym razie, jeśli statystyki liczą się prawidłowo, zapoznaj się z <a href="%3$s" target="_blank">tym artykułem </a> aby wyłączyć to powiadomienie na stałe.

en: WP Statistics might not count the stats due to use <b>%s</b> plugin
pl: WP-Statistics może nie liczyć statystyk z powodu użycia wtyczki <b>%s</b>

en: WP Statistics might not count the stats since <code>WP_CACHE</code> is detected in <code>wp-config.php</code>
pl: WP-Statistics może nie liczyć statystyk, ponieważ <code>WP_CACHE</code> został wykryty w <code>wp-config.php</code>

en: Log Visitors Pages:
pl: Strony dziennika odwiedzających:

en: Enable this option if the Cache is enabled in your WordPress
pl: Włącz tę opcję, jeśli pamięć podręczna jest włączona w twoim WordPressie

en: Cache Compatibility
pl: Kompatybilność pamięci podręcznej

en: Select the page for the Honey Pot page or create a new one.
pl: Wybierz stronę dla strony Honey Pot (Lepka pułapka) lub utwórz nową.

en: Honey Pot Page
pl: Strona Honey Pot (Lepka pułapka)

en: Top Referring
pl: Najpopularniejsze polecające

en: To set your own schedule, check out <a href="%s" target="_blank">this doc</a>.
pl: Aby ustawić własny harmonogram, zapoznaj się z <a href="%s" target="_blank">tym dokumentem</a>.

en: Top 5 Trending Pages
pl: 5 najpopularniejszych stron

en: Top 5 Trending Pages from %s to %s
pl: 5 najpopularniejszych stron od %s do %s

en: Top 5 Trending Pages in the last %s days
pl: 5 najpopularniejszych stron w ciągu ostatnich %s dni

en: Roles
pl: Role

en: The name of MetaBox is invalid on request.
pl: Nazwa meta pola jest nieprawidłowa w żądaniu.

en: The %1$s table does not support optimize, doing recreate + analyze instead.
pl: Tabela %1$s nie obsługuje optymalizacji, zamiast tego wykonuje odtwarzanie i analizę.

en: Successfully optimized the %s table.
pl: Zoptymalizowano tabelę „%s”.

en: The %s table is already optimized.
pl: Tabela „%s” jest już zoptymalizowana.

en: Failed to repair the %1$s table. Error: %2$s
pl: Nie udało się naprawić tabeli %1$s. Błąd: %2$s

en: Successfully repaired the %s table.
pl: Naprawiono tabelę „%s”.

en: The %1$s table is not okay. It is reporting the following error: %2$s. WordPress will attempt to repair this table&hellip;
pl: W tabeli „%1$s” zgłaszany jest następujący błąd: %2$s. WordPress spróbuje ją naprawić&hellip;

note: translators: %s: Table name.
en: The %s table is okay.
pl: Tabela „%s” nie wymaga naprawy.

en: Run Now!
pl: Uruchom teraz!

en: Please select the table you would like to optimize and repair
pl: Wybierz tabelę, którą chcesz zoptymalizować i naprawić

en: Please select database table
pl: Proszę wybrać tabelę bazy danych

en: Optimize Table:
pl: Optymalizacja tabeli:

en: Repair and Optimization Database Tables
pl: Naprawa i optymalizacja tabel bazy danych

en: An error occurred while connecting to WordPress REST API. It seems blocked by one of your plugins or your theme.
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia z WordPress REST API. Wygląda na to, że jest zablokowany przez jedną z twoich wtyczek lub motyw.

en: Here is an error associated with Connecting WP REST API
pl: Oto błąd związany z łączeniem WordPress Rest API

en: Add the country codes (one per line, two letters each) to exclude them from statistics collection.
pl: Dodaj kody krajów (jeden w wierszu, po dwie litery), aby wykluczyć je z gromadzenia statystyk.

en: Exclusions from %s to %s
pl: Wykluczenia od %s do %s

en: Exclusions in the last %s days
pl: Wykluczenia w ciągu ostatnich %s dni

en: %s Statistics from %s to %s
pl: %s Statystyki od %s do %s

en: %s Statistics in the last %s days
pl: %s Statystyki z ostatnich %s dni

en: Search engine referrals from %s to %s
pl: Odesłania do wyszukiwarek od %s do %s

en: Hits from %s to %s
pl: Odsłony od %s do %s

en: Hits in the in the last %s days
pl: Odsłony w ciągu ostatnich %s dni

en: Purge Visitors More Than:
pl: Czyszczenie odwiedzających więcej niż:

en: The minimum value is 30 days.
pl: Minimalna wartość to 30 dni.

en: Also, it disables the "Store entire user agent string" setting.
pl: Ponadto wyłącza ustawienie „Przechowuj cały ciąg agenta użytkownika”.

en: By enabling this option, you cannot recover the IP addresses in the future to find out location information, and IP addresses will not be stored in the database but instead used a unique hash.
pl: Włączając tę ​​opcję, nie możesz odzyskać adresów IP w przyszłości, aby znaleźć informacje o lokalizacji, adresy IP nie będą przechowywane w bazie danych, ale będą używane z unikalnym hashem.

en: Enable this option to show all notices and suggestions from WP Statistics in the admin.
pl: Włącz tą opcję, aby wyświetlić wszystkie powiadomienia i sugestie z WP-Statistics w administratorze.

en: Enable this option to receive stats report via email
pl: Włącz tą opcję, aby otrzymywać raporty statystyk przez e-mail

en: Enable it to send a report whenever the pruning of the database is run.
pl: Włącz wysyłanie raportu za każdym razem, gdy uruchomione jest czyszczenie bazy danych.

en: Enable it to send a report whenever the GeoIP database is updated.
pl: Włącz wysyłanie raportu za każdym razem, gdy baza danych GeoIP jest aktualizowana.

en: Add email addresses you want to receive reports and separate them with a comma.
pl: Dodaj adresy e-mail, na które chcesz otrzymywać raporty, oddzielając je przecinkami.

en: WP Statistics displays an alert if any of the core features are disabled. To hide these notices, enable this option.
pl: WP-Statistics wyświetla ostrzeżenie, jeśli którakolwiek z podstawowych funkcji jest wyłączona. Aby ukryć te powiadomienia, włącz tą opcję.

en: Select Yes to show stats in the admin menu bar
pl: Wybierz Tak, aby wyświetlić statystyki na pasku menu administratora

en: Enable this option to remove everything after the “?” in a URL
pl: Włącz tą opcję, aby usunąć wszystko po znaku „?” w adresie URL

en: Strip URL Parameters:
pl: Parametry adresu URL paska:

en: Enable this option to count the Pages visits
pl: Włącz tą opcję, aby liczyć wizyty na stronach

en: Enable this option to show the list of user visits, link in the WordPress admin user list page.
pl: Włącz tę opcję, aby wyświetlić listę wizyt użytkowników, link na stronie listy użytkowników administratora WordPress.

en: User Visits Column
pl: Kolumna odwiedzin użytkownika

en: Enable this option to receive a report of each user’s visits to the pages
pl: Włącz tę opcję, aby otrzymywać raport z odwiedzin każdego użytkownika na stronach

en: Enable this option to show the number of Page Hits (It is the number of unique users which have visited your site)
pl: Włącz tą opcję, aby wyświetlić liczbę odsłon strony (jest to liczba unikalnych użytkowników, którzy odwiedzili twoją stronę)

en: Enable this option to show the number of Page Views
pl: Włącz tą opcję, aby wyświetlić liczbę odsłon

en: Enable this option to ignore the exclusion settings and record all online users (including self referrals and robots). Should only be used for troubleshooting.
pl: Włącz tą opcję, aby zignorować ustawienia wykluczeń i zarejestrować wszystkich użytkowników online (w tym samodzielne odesłania i roboty). Powinno to być używane tylko do rozwiązywania problemów.

en: Enable this feature to show online users
pl: Włącz tą funkcję, aby pokazać użytkowników online

en: If you need a more robust solution to delegate access, you might want to look at %s Capability Manager Enhanced %s in the WordPress plugin directory.
pl: Jeśli potrzebujesz bardziej niezawodnego rozwiązania do delegowania dostępu, możesz zajrzeć do %s Capability Manager Enhanced %s w katalogu wtyczek WordPress.

en: User Roles
pl: Role użytkownika

en: WP Statistics Reset Options
pl: Opcje resetowania WP-Statistics

en: This option will disable the map display.
pl: Ta opcja wyłączy wyświetlanie mapy.

en: Map Display:
pl: Wyświetlanie mapy:

en: This option will disable dashboard widgets.
pl: Ta opcja wyłączy widżety kokpitu.

en: Dashboard Widgets:
pl: Widżety kokpitu:

en: e.g. <code>HTTP_CF_CONNECTING_IP</code> in CloudFlare.
pl: np. <code>HTTP_CF_CONNECTING_IP</code> w CloudFlare.

en: Fill out this field if your server uses the custom key in <code>$_SERVER</code> for getting the IP.
pl: Wypełnij to pole, jeśli twój serwer używa własnego klucza w <code>$_SERVER</code> do uzyskania adresu IP.

en: Enable this option to download The Matomo Referrer Spam Blacklist database and detect referrer spam.
pl: Włącz tą opcję, aby pobrać bazę danych Matomo Referrer Spam Blacklist i wykryć spam polecający.

en: Enable this option to update any missing GeoIP data after downloading a new database.
pl: Włącz tę opcję, aby zaktualizować wszelkie brakujące dane GeoIP po pobraniu nowej bazy danych.

en: Enable this option to see visitors'city name
pl: Włącz tę opcję, aby zobaczyć nazwę miasta odwiedzających

en: Enable this option to get more information and location (country) from a visitor.
pl: Włącz tę opcję, aby uzyskać więcej informacji i lokalizacji (kraj) odwiedzającego.

en: Excluded URLs:
pl: Wykluczone adresy URL:

en: Excluded Hosts:
pl: Wykluczone hosty:

en: Included Countries:
pl: Uwzględnione kraje:

en: Excluded Countries:
pl: Wykluczone kraje:

en: Enable this option for identifying robots by the Honey Pot page.
pl: Włącz tę opcję, aby zidentyfikować roboty na stronie Honey Pot (Lepka pułapka).

en: Add
pl: Dodaj

en: Force the robot list to reset itself to the default after WP Statistics updated. Note that any custom robots added to the list will be lost if this option is enabled.
pl: Wymuś zresetowanie listy robotów do wartości domyślnych po aktualizacji WP-Statistics. Pamiętaj, że wszelkie niestandardowe roboty dodane do listy zostaną utracone, jeśli ta opcja jest włączona.

en: It generates a lot of data, not only actual user visits but also shows the total number of your site’s hits.
pl: Generuje wiele danych, nie tylko rzeczywiste wizyty użytkowników, ale także pokazuje całkowitą liczbę odsłon twojej strony.

en: Chart Visits:
pl: Aktualny wykres:

en: No information is available for this day.
pl: Brak informacji dla tego dnia

en: All Time Visits:
pl: Wszystkie wizyty:

en: Visits Total:
pl: Wizyty ogółem:

en: Show a different month
pl: Pokaż inny miesiąc

en: Done
pl: Gotowe

en: User
pl: Użytkownik

en: Please Wait ...
pl: Proszę czekać...

en: Please enter a valid ip.
pl: Podaj poprawny adres IP.

en: Please select the time efficiency.
pl: Proszę wybrać efektywność czasową.

en: Filter
pl: Filtr

en: Version List
pl: Lista wersji

en: Percentage
pl: Wartość procentowa

en: No data to display
pl: Brak danych do wyświetlenia

en: from
pl: z

en: Custom
pl: Własny zakres dat

en: Template not found.
pl: Nie znaleziono szablonu.

en: Top posts Sorted by Hits in this category
pl: Najpopularniejsze wpisy posortowane według odsłon w tej kategorii

en: Top Category Sorted by Hits
pl: Najpopularniejsza kategoria posortowana według odsłon

en: Platform Statistics
pl: Statystyki systemu operacyjnego

en: Top posts Sorted by Hits from the author
pl: Najpopularniejsze wpisy posortowane według odsłon autora

en: Top Author Sorted by Hits
pl: Najpopularniejsi autorzy posortowani według odsłon

en: Updated Historical Values.
pl: Zaktualizowane wartości historyczne.

en: Filters
pl: Filtry

en: Custom filter
pl: Filtr niestandardowy

en: Top posts Sorted by Hits in this tag
pl: Najpopularniejsze wpisy posortowane według odsłon w tym tagu

en: Top Tag Sorted by Hits
pl: Najpopularniejsze tagi posortowane według odsłon

en: Request is not valid.
pl: Żądanie jest nieprawidłowe.

en: Page Statistics
pl: Statystyki strony

en: Your request is not valid.
pl: Twoje zapytanie jest nieprawidłowe.

en: Time request is not valid.
pl: Czas zapytania jest nieprawidłowy

en: All settings reset.
pl: Wszystkie ustawienia zostały zresetowane.

en: Saved Settings.
pl: Zapisane ustawienia.

en: Updated Referrer Spam Blacklist.
pl: Zaktualizowano czarną listę spamu odsyłającego.

en: Error Updating Referrer Spam Blacklist.
pl: Błąd podczas aktualizowania czarnej listy spamu stron odsyłających.

en: </strong> or greater.
pl: </strong> lub wyższy.

en: The <strong>WP Statistics</strong> plugin requires PHP version <strong>
pl: Wtyczka <strong>WP-Statistics</strong> wymaga wersji PHP <strong>

en: Your installed PHP Version is:
pl: Zainstalowana wersja PHP to:

en: Cloning is forbidden.
pl: Klonowanie jest niedozwolone.

en: Category
pl: Kategoria

en: Error to get %s from %s
pl: Błąd pobierania %s od %s

en: Pages Hits
pl: Odsłony stron

en: Top Platforms
pl: Najpopularniejsze systemy operacyjne

en: Honeypot
pl: Honeypot ("przynęta")

en: Feed
pl: Kanał RSS

en: Broken Link
pl: Uszkodzony odnośnik

en: Crawler Detect
pl: Wykrywanie robota

en: Cron job
pl: Zadanie crona

note: Description of the plugin
en: This plugin gives you the complete information on your website's visitors.
pl: Ta wtyczka zapewnia szczegółowe informacje o odwiedzających twoją stronę.

en: Visitor Hit recorded successfully.
pl: Odsłony odwiedzającego zostały pomyślnie zarejestrowane.

en: Show all <code>$_SERVER</code> in your server.
pl: Pokaż wszystko <code>$_SERVER</code> na serwerze.

en: Use Custom Header
pl: Użyj niestandardowego nagłówka

en: Your value required to sanitize user IP
pl: Twoja wartość wymagana do oczyszczenia adresu IP użytkownika

en: No available data.
pl: Brak dostępnych danych.

en: Use %1$s
pl: Użyj %1$s

en: The items below return the IP address that is different on each server. Is the best way that you choose.
pl: Poniższe elementy zwracają adres IP, który jest inny na każdym serwerze. To najlepszy sposób, jaki wybierzesz.

en: Please check your internet connection and try again.
pl: Sprawdź połączenie internetowe i spróbuj ponownie

en: Value
pl: Wartość

en: Server Info
pl: Informacje o serwerze

en: Item processed
pl: Element przetworzony

en: Please don't close the browser window until the database operation was completed.
pl: Proszę nie zamykaj okna przeglądarki do czasu zakończenia operacji na bazie danych.

en: Error occurred during operation. Please refresh the page.
pl: Wystąpił błąd podczas pracy. Odśwież stronę.

en: Database upgrade operation completed!
pl: Operacja aktualizacji bazy danych zakończona!

en: Upgrade Database
pl: Aktualizuj bazę danych

en: WP Statistics database requires upgrade.
pl: Baza danych WP-Statistics wymaga aktualizacji.

en: Post Archive
pl: Archiwa wpisów

en: 404 not found
pl: 404 nie znaleziono

en: Search Page
pl: Strona wyszukiwania

en: Home Page
pl: Strona główna

en: Track all WordPress pages, contains Category, Post Tags, Author, Custom Taxonomy, etc.
pl: Śledź wszystkie strony WordPress, zawierające kategorię, tagi wpisów, autora, niestandardową taksonomię itp.

en: Click button to download the update.
pl: Kliknij przycisk, aby pobrać aktualizację.

en: Currently, there are no online users on the site.
pl: Obecnie nie ma żadnych użytkowników online na stronie.

en: Server IP
pl: Numer IP serwera

en: Site Title
pl: Nazwa witryny

en: Site Url
pl: Adres URL strony

en: Rating
pl: Ocena

en: Power by VeronaLabs
pl: Wspierane przez VeronaLabs

en: To register WP Statistics REST API endpoint ( %s ) , go to the <a href="%s">Permalink page</a> and update the permalink by pressing Save Changes and then clear the cache.
pl: Aby zarejestrować punkt końcowy API REST WP-Statistics ( %s ) , przejdź do <a href="%s">strony bezpośrednich odnośników</a> i zaktualizuj bezpośredni odnośnik, naciskając zapisz zmiany, a następnie wyczyść pamięć podręczną.

en: Hits in Single Pages
pl: Odsłony na pojedynczej stronie

en: Hits Column
pl: Kolumna odsłon

en: GeoIP City:
pl: Miasto GeoIP:

en: Update Database
pl: Aktualizuj bazę danych

en: (%1$sISO 3166 Country Codes%2$s)
pl: (%1$sISO 3166 - Kody krajów%2$s)

en: Link
pl: Odnośnik

en: Title
pl: Tytuł

en: Unknown
pl: Nieznane

en: City
pl: Miejscowość

en: Word
pl: Słowo

en: Provider
pl: Wykonawca

en: Is the time frame (time periods) for the statistic
pl: Ramy czasowe (okresy czasu) dla statystyki

en: Year
pl: Rok

en: Month
pl: Miesiąc

en: Week
pl: Tydzień

en: Select item ...
pl: Wybierz element...

en: Time
pl: Czas

en: The statistics you want, see the next table for available options.
pl: Statystyki które chcesz, zobacz następną tabelę dla dostępnych opcji.

en: Stat
pl: Statystyki

en: WP Statistics Shortcodes
pl: Krótki kod WP-Statistics

en: Referrer
pl: Strona odsyłająca

en: Anonymize IP Addresses:
pl: Anonimizuj adresy IP:

en: All Notices:
pl: Wszystkie powiadomienia:

en: Admin Notices
pl: Powiadomienia administratora

en: Message body:
pl: Treść wiadomości:

en: Statistical Reports:
pl: Raporty statystyczne:

en: The number of hits required to delete the visitor.
pl: Liczba wymaganych odsłon do usunięcia odwiedzającego.

en: Invalid values will disable the daily maintenance.
pl: Nieprawidłowe wartości spowodują wyłączenie codziennej konserwacji.

en: The number of days to keep statistics for.
pl: Liczba dni przechowywania statystyk.

en: Pages:
pl: Strony:

en: Visitors:
pl: Odwiedzający:

en: Visits:
pl: Wyświetlenia:

en: Online User:
pl: Użytkownicy online:

en: Use "000" (three zeros) to use "Unknown" as the country code.
pl: Użyj "000" (trzy zera), aby użyć "Nieznany" jako kod państwa.

en: The international standard two letter country code (ie. US = United States, CA = Canada, etc.) for private (non-routable) IP addresses (ie. 10.0.0.1, 192.158.1.1, 127.0.0.1, etc.).
pl: Międzynarodowy standardowy dwuliterowy kod kraju (np. US = United States, CA = Canada, itp.). Dla prywatnych (nierutowalnych) adresów IP (tj. 10.0.0.1, 192.158.1.1, 127.0.0.1, itp.).

en: Use "000" (three zeros) to exclude unknown countries.
pl: Użyj „000” (trzy zera), aby wykluczyć nieznane kraje.

en: Add the country codes (one per line, two letters each) to include them in statistics collection.
pl: Dodaj kody krajów (jeden w wierszu, po dwie litery), aby uwzględnić je w gromadzeniu statystyk.

en: Use Honey Pot:
pl: Użyj Honey Pot (Lepka pułapka):

en: This option will record all the excluded hits in a separate table with the reasons for excluding (but no other information).
pl: Ta opcja zarejestruje wszystkie wykluczone odsłony w osobnej tabeli z powodami wykluczenia (ale bez innych informacji).

en: All visitor data will be lost for this IP.
pl: Wszystkie dane odwiedzających zostaną utracone dla tego adresu IP.

en: Delete IP:
pl: Usuń adres IP:

en: Minimum value is 10 hits.
pl: Minimalna wartość to 10 odsłon.

en: This will remove the visitor and their hits to the site, however it will not remove individual page hits as that data is not recorded on a per use basis.
pl: Spowoduje to usunięcie odwiedzającego i jego odwiedzin na stronie, jednak nie spowoduje usunięcia pojedynczych odwiedzin strony, ponieważ dane te nie są rejestrowane na podstawie użycia.

en: This can be useful to clear up old data when your site has been hit by a bot.
pl: Może to być przydatne, aby wyczyścić stare dane, gdy strona została odwiedzona przez bota.

en: Delete user statistics data where the user has more than the defined number of hits in a day.
pl: Usuń dane statystyk użytkownika, jeśli użytkownik ma więcej niż zdefiniowaną liczbę odsłon dziennie.

en: Minimum value is 30 days.
pl: Minimalna wartość to 30 dni.

en: Delete user statistics data older than the selected number of days.
pl: Usuń dane statystyk użytkowników starsze niż wybrana liczba dni.

en: Countries:
pl: Kraje:

en: No IP address data found to remove!
pl: Nie znaleziono danych adresu IP do usunięcia!

en: %s IP data deleted successfully.
pl: %s dane adresu IP zostały pomyślnie usunięte.

en: Privacy
pl: Prywatność

en: Only enable it for debugging. If the IP hashes are enabled, this option will be disabled automatically.
pl: Włącz tylko do debugowania. Jeśli IP hashes są włączone, ta opcja zostanie automatycznie wyłączona.

en: Privacy and Data Protection
pl: Prywatność i ochrona danych

en: Error the gzopen() function do not exist!
pl: Błąd funkcji gzopen() nie istnieje!

en: Choose the position to show Hits.
pl: Wybierz pozycję do wyświetlenia odsłon.

en: GeoIP collection is not enabled. Please go to <a href="%s">setting page</a> to enable GeoIP for getting more information and location (country) from the visitor.
pl: Kolekcja GeoIP nie jest włączona. Przejdź do <a href="%s">strony ustawień</a>, aby włączyć GeoIP w celu uzyskania dodatkowych informacji o lokalizacji (kraju) odwiedzającego.

en: Hits: %s
pl: Odsłony: %s

en: After Content
pl: Po treści

en: Before Content
pl: Przed treścią

en: Display position:
pl: Pozycja wyświetlania:

en: Pages and Posts
pl: Strony i wpisy

en: Select Page
pl: Wybierz stronę

note: Author URI of the plugin
en: https://veronalabs.com/
pl: http://veronalabs.com

en: Subscribe to Newsletter
pl: Zapisz się do newslettera

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Subscribe to our mailing list for get any news of the WP Statistics
pl: Zapisz się na naszą listę mailingową, aby otrzymywać informacje o WP-Statistics

en: IP location services are provided by data created by %s.
pl: Usługi lokalizacji adresu IP są dostarczane na podstawie danych utworzonych przez %s.

en: Platforms
pl: Systemy operacyjne

en: Error setting permissions of the GeoIP database directory, make sure your web server has permissions to write to directories in : %s
pl: Błąd podczas ustawiania uprawnień do katalogu bazy danych GeoIP, upewnij się, że twój serwer sieciowy ma uprawnienia do zapisu katalogów w: %s

en: Add-Ons
pl: Dodatki

en: Authors
pl: Autorzy

en: Tags
pl: Tagi

en: Last 365 Days Visits
pl: Wizyty w ciągu ostatnich 365 dni

en: Last 30 Days Visits
pl: Wizyty w ciągu ostatnich 30 dni

en: Last 7 Days Visits
pl: Wizyty w ciągu ostatnich 7 dni

en: Buy Add-On
pl: Kup dodatek

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Version:
pl: Wersja:

en: Reset all the options to default. Resetting the options will remove all user and global settings but will keep all other data. This action cannot be undone. Note: For multisite installs, this will reset all sites to the default settings.
pl: Zresetuj wszystkie opcje do wartości domyślnych. Zresetowanie opcji spowoduje usunięcie wszystkich ustawień użytkownika i ustawień globalnych, ale zachowa wszystkie inne dane. Tej czynności nie można cofnąć. Uwaga: w przypadku instalacji na wielu witrynach, spowoduje to zresetowanie wszystkich witryn do ustawień domyślnych.

en: Reset
pl: Resetuj

en: Reset Options:
pl: Opcje resetowania:

en: Today's Visits
pl: Odwiedzin dzisiaj

en: Today's Visitors
pl: Odwiedzający dzisiaj

en: Online User
pl: Użytkownik online

en: First Tuesday of next month
pl: Pierwszy wtorek przyszłego miesiąca

en: First Tuesday of this month
pl: Pierwszy wtorek tego miesiąca

en: For IPv6 addresses, use the fc00::/7 format.
pl: W przypadku adresów IPv6 użyj formatu fc00::/7.

en: For IPv4 addresses, both 192.168.0.0/24 and 192.168.0.0/255.255.255.0 formats are acceptable. To specify an IP address, use a subnet value of 32 or 255.255.255.255.
pl: W przypadku adresów IPv4 akceptowane są zarówno formaty 192.168.0.0/24, jak i 192.168.0.0/255.255.255.0. Aby określić adres IP, użyj wartości podsieci 32 lub 255.255.255.255.

en: You can add a list of IP addresses and subnet masks (one per line) to exclude from the statistics collection.
pl: Możesz dodać listę adresów IP i masek podsieci (po jednej w wierszu), aby wykluczyć je z gromadzenia statystyk.

en: See the %sWordPress Roles and Capabilities%s page for details on capability levels.
pl: Zobacz stronę %sWordPress Role i możliwości%s, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat poziomów możliwości.

en: Then please open a new thread on the %sWordPress.org support forum%s and we'll respond as soon as possible.
pl: W takim razie proszę utworzyć nowy wątek na %sforum pomocy technicznej WordPress.org%s - odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

en: Did you view the source for the page and check for any fatal errors?
pl: Czy wyświetliłeś źródło strony i sprawdziłeś, czy nie ma błędów krytycznych?

en: Are you getting a blank or incomplete page displayed in your browser?
pl: Czy w przeglądarce wyświetla się pusta lub niepełna strona?

en: Have you search the %ssupport forum%s for a similar issue?
pl: Czy przeszukałeś %sforum  pomocy technicznej%s z podobnym problemem?

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Have you read the %sdocumentation%s?
pl: Czy przeczytałeś %sdokumentację%s?

en: Have you read the %sFAQs%s?
pl: Czy przeczytałeś %sFAQ%s?

en: WP Statistics supports internationalization. Please visit %sWP Statistics translations page%s to help translation.
pl: WP-Statistics wspiera regionalizację. Odwiedź %sstronę tłumaczeń WP Statistics%s, aby pomóc w tłumaczeniu wtyczki.

en: Thanks for installing WP Statistics, we encourage you to submit a %srating and review%s over at WordPress.org. Your feedback is greatly appreciated!
pl: Dziękujemy za zainstalowanie WP-Statistics, zachęcamy do przesłania %soceny i recenzji%s na WordPress.org. Twoja opinia jest mile widziana!

en: If the BCMath PHP extension is loaded, either GMP or BCMath is required for the GeoIP database to be read successfully.
pl: Jeśli rozszerzenie PHP BCMath jest załadowane, do pomyślnego odczytu bazy danych GeoIP wymagany jest GMP lub BCMath.

en: BCMath PHP extension
pl: Rozszerzenie BCMath PHP

en: If the GMP Math PHP extension is loaded, either GMP or BCMath is required for the GeoIP database to be read successfully.
pl: Jeśli załadowane jest rozszerzenie GMP Math PHP, do pomyślnego odczytu bazy danych GeoIP wymagany jest GMP lub BCMath.

en: GMP PHP extension
pl: Rozszerzenie GMP PHP

en: If the gzopen() function is installed. The gzopen() function is required for the GeoIP database to be downloaded successfully.
pl: Jeśli zainstalowano funkcję gzopen(). Funkcja gzopen() jest wymagana do pomyślnego pobrania bazy danych GeoIP.

en: Is PHP compiled with IPv6 support. You may see warning messages in your PHP log if it is not and you receive HTTP headers with IPv6 addresses in them.
pl: PHP jest skompilowane z obsługą IPv6. Możesz zobaczyć komunikaty ostrzegawcze w swoim dzienniku PHP, jeśli tak nie jest, otrzymasz nagłówki HTTP z adresami IPv6 w nich.

en: PHP IPv6 Enabled
pl: PHP IPv6 włączone

en: Last 30 Days
pl: Ostatnie 30 dni

en: Last 7 days
pl: Ostatnie 7 dni

en: Top Visitors
pl: Najlepsi odwiedzający

en: Referring site: %s
pl: Strona odsyłająca: %s

en: Number of posts in tag:
pl: Liczba wpisów w tagu:

en: Tag Statistics Summary
pl: Podsumowanie statystyk tagów

en: Tag Statistics Chart
pl: Wykres statystyk tagów

en: Select Tag
pl: Wybierz tag

en: Tag Statistics
pl: Statystyki tagów

en: Search engine referrals in the last %s days
pl: Odesłania z wyszukiwarek w ciągu ostatnich %s dni

en: Page %1$s of %2$s
pl: Strona %1$s z %2$s

en: The Number of Posts in Category:
pl: Liczba wpisów w kategorii:

en: Category Statistics Summary
pl: Podsumowanie statystyki kategorii

en: Category Statistics Chart
pl: Wykres statystyk kategorii

en: Select Category
pl: Wybierz kategorię

en: Category Statistics
pl: Statystyki kategorii

en: Number of posts by author:
pl: Liczba wpisów wg. autora:

en: Count
pl: Liczba

en: Author Statistics Summary
pl: Podsumowanie statystyk autora

en: Author Statistics Chart
pl: Wykres statystyk autora

en: Select
pl: Wybierz

en: Author Statistics
pl: Statystyki autora

en: Toggle panel: %s
pl: Przełącz panel: %s

[ctx: Country]
en: Unknown
pl: Nieznane

[ctx: Search Engine]
en: Unknown
pl: Nieznane

[ctx: Version]
en: Unknown
pl: Nieznane

[ctx: Platform]
en: Unknown
pl: Nieznany

[ctx: Browser]
en: Unknown
pl: Nieznane

en: More Details
pl: Więcej szczegółów

en: Reload
pl: Załaduj ponownie

en: GeoIP update on
pl: Aktualizacja GeoIP włączona

en: GeoIP Database updated successfully!
pl: Baza danych GeoIP zaktualizowana pomyślnie!

en: Error could not open destination GeoIP database for writing %s
pl: Błąd. Nie można otworzyć docelowej bazy danych GeoIP do zapisu %s

en: Error could not open downloaded GeoIP database for reading: %s
pl: Błąd. Nie mógł otworzyć pobranej bazy danych GeoIP do odczytu: %s

en: Error downloading GeoIP database from: %s - %s
pl: Błąd podczas pobierania bazy danych GeoIP z: %s - %s

en: Error creating GeoIP database directory, make sure your web server has permissions to create directories in: %s
pl: Błąd podczas tworzenia katalogu bazy danych GeoIP, upewnij się, że twój serwer ma uprawnienia do tworzenia katalogów w: %s

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
pl: Brak uprawnień, aby uzyskać dostęp do tej strony.

en: Options
pl: Ustawienia

en: Site
pl: Witryna

en: Optimization
pl: Optymalizacja

en: Top Visitors Today
pl: Najlepsi odwiedzający dzisiaj

en: Search Words
pl: Wyszukiwane słowa

en: Referrers
pl: Odsyłające

en: Overview
pl: Przegląd

en: Rate this plugin
pl: Oceń tę wtyczkę

en: Click here to rate and review this plugin on WordPress.org
pl: Kliknij tutaj, aby ocenić i zrecenzować tę wtyczkę na WordPress.org

en: Visit WordPress.org page
pl: Odwiedź stronę WordPress.org

en: Click here to visit the plugin on WordPress.org
pl: Kliknij tutaj, aby odwiedzić stronę wtyczki na WordPress.org

en: Settings
pl: Ustawienia

en: The following features are disabled, please go to %ssettings page%s and enable them: %s
pl: Następujące funkcje są wyłączone, przejdź do %sstrony ustawień%s i włącz je: %s

en: visitor tracking
pl: śledzenie odwiedzających

en: hit tracking
pl: śledzenie odsłon

en: online user tracking
pl: śledzenie użytkowników online

en: Select type of search engine
pl: Wybierz typ wyszukiwarki

en: Items
pl: Elementy

en: Name
pl: Nazwa

en: Total Users
pl: Całkowita liczba użytkowników

en: Total Spams
pl: Razem spamów

en: Total Comments
pl: Razem komentarzy

en: Total Pages
pl: Razem stron

en: Total Posts
pl: Wszystkie wpisy

en: Total Page Views
pl: Całkowita liczba odsłon strony

en: Show site stats in sidebar.
pl: Pokaż statystyki witryny na pasku bocznym.

en: Statistics
pl: Statystyki

en: The post/page ID to get page statistics on.
pl: ID wpisu/strony do wygenerowania statystyk.

en: Post/Page ID
pl: Identyfikator wpisu/strony

en: International
pl: Międzynarodowy

en: English
pl: angielski

en: The format to display numbers in: i18n, english, none.
pl: Format wyświetlania liczb: i18n, angielski, brak.

en: Number Format
pl: Format liczbowy

en: The search provider to get statistics on.
pl: Dostawca wyszukiwania, aby uzyskać statystyki.

en: Search Provider
pl: Dostawca wyszukiwania

en: The time frame to get the statistic for, strtotime() (http://php.net/manual/en/datetime.formats.php) will be used to calculate it. Use "total" to get all recorded dates.
pl: Do obliczenia zostanie użyty przedział czasowy, z którego pobierane są statystyki, strtotime() (http://php.net/manual/en/datetime.formats.php). Użyj „total”, aby uzyskać wszystkie zarejestrowane daty.

en: Time Frame
pl: Przedział czasowy

en: Last Post Date
pl: Data ostatniego wpisu

en: User Average
pl: Średnia użytkownika

en: Comment Average
pl: Średnia komentarzy

en: Post Average
pl: Średnia wpisu

en: User Count
pl: Liczba użytkowników

en: Spam Count
pl: Liczba spamu

en: Comment Count
pl: Liczba komentarzy

en: Page Count
pl: Liczba stron

en: Post Count
pl: Liczba wpisów

en: Searches
pl: Wyszukiwania

en: Page Visits
pl: Wyświetlenia strony

en: Select the statistic you wish to display.
pl: Wybierz statystykę, którą chcesz wyświetlić.

en: Statistic
pl: Statystyka

en: Once Every 4 Weeks
pl: Raz na 4 tygodnie

en: Once Every 2 Weeks
pl: Raz na 2 tygodnie

en: Once Weekly
pl: Raz w tygodniu

en: Maintenance
pl: Konserwacja

en: Externals
pl: Zewnętrzne

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: General
pl: Ogólne

en: The following items are global to all users.
pl: Poniższe pozycje są globalne dla wszystkich użytkowników.

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: About
pl: O nas

en: None
pl: Brak

en: Total Visits
pl: Łączna liczba wizyt

en: Total Visitors
pl: Razem odwiedzających

en: Yesterday's Visits
pl: Wczorajsze wizyty

en: Yesterday's Visitors
pl: Wczorajsi odwiedzający

en: Any shortcode supported by your installation of WordPress, include all shortcodes for WP Statistics (see the documentation for a list of codes available) are supported in the body of the message. Here are some examples:
pl: Każdy krótki kod obsługiwany przez twoją instalację WordPress, obejmuje wszystkie krótkie kody dla WP-Statistics (zobacz dokumentację zawierającą listę dostępnych kodów), które są obsługiwane w treści wiadomości. Oto kilka przykładów:

en: Enter the contents of the report.
pl: Wprowadź treść raportu.

en: Note: To send SMS text messages please install the %s plugin.
pl: Uwaga: Aby wysyłać wiadomości tekstowe SMS, zainstaluj wtyczkę %s.

en: Select delivery method for statistical report.
pl: Wybierz sposób dostarczania raportu statystycznego.

en: Email
pl: E-mail

en: Send reports via:
pl: Wysyłaj raporty przez:

en: Select how often to receive statistical report.
pl: Wybierz, jak często chcesz otrzymywać raport statystyczny.

en: Schedule:
pl: Harmonogram:

en: Statistical reporting
pl: Raportowanie statystyczne

en: Pruning:
pl: Przycinanie:

en: Update Reports
pl: Aktualizuj raporty

en: Email Addresses:
pl: Adresy E-mail:

en: Common Report Options
pl: Wspólne opcje raportów

en: A WP Cron job will be run daily to purge any users statistics data where the user has more than the defined number of hits in a day (aka they are probably a bot).
pl: Zadanie WP Cron będzie uruchamiane codziennie, aby usunąć wszelkie dane statystyczne użytkowników, w których użytkownik ma więcej niż zdefiniowaną liczbę odsłon w ciągu dnia (czyli prawdopodobnie jest botem).

en: Purge High Hit Count Visitors Daily
pl: Czyść liczbę odwiedzających dziennie o wysokiej liczbie odsłon

en: Days
pl: Dni

en: Purge Data Older Than:
pl: Wyczyść dane starsze niż

en: A WP Cron job will be run daily to purge any data older than a set number of days.
pl: Zadanie WP Cron będzie uruchamiane codziennie, aby usunąć wszelkie dane starsze niż określona liczba dni.

en: Enabled:
pl: Włączone:

en: Purge Old Data Daily
pl: Codziennie usuwaj stare dane

en: This will permanently delete data from the database each day, are you sure you want to enable this option?
pl: Spowoduje to trwałe usunięcie danych z bazy danych każdego dnia, czy na pewno chcesz włączyć tę opcję?

en: Add a total line to charts with multiple values, like the search engine referrals
pl: Dodaj całkowitą linię do wykresów z wieloma wartościami, takimi jak odwołania w wyszukiwarkach

en: Include Totals:
pl: Uwzględnij wszystko:

en: Charts
pl: Wykresy

en: Disable %s from data collection and reporting.
pl: Wyłącz %s z gromadzenia danych i raportowania.

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabling all search engines is not allowed. Doing so will result in all search engines being active.
pl: Wyłączenie wszystkich wyszukiwarek jest niedozwolone. Sprawi to, że wszystkie wyszukiwarki będą aktywne.

en: If a search engine is identified as the referrer but it does not include the search query this option will substitute the page title in quotes preceded by "~:" as the search query to help identify what the user may have been searching for.
pl: Jeśli wyszukiwarka zostanie zidentyfikowana jako strona odsyłająca, ale nie zawiera zapytania, ta opcja zastąpi tytuł strony w cudzysłowie poprzedzonym „~:” jako zapytaniem wyszukiwania, aby pomóc określić, czego szukał użytkownik.

en: Add Page Title to Empty Search Words:
pl: Dodaj tytuł strony do pustych słów wyszukiwania:

en: Search Engines
pl: Wyszukiwarki

en: Hide Admin Notices About Non-active Features:
pl: Ukryj powiadomienia administratora dotyczące nieaktywnych funkcji:

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Show Stats in Menu Bar:
pl: Pokaż statystyki na pasku menu:

en: Miscellaneous
pl: Różne

en: Track All Pages:
pl: Śledź wszystkie strony:

en: Pages
pl: Strony

en: Store Entire User Agent String:
pl: Przechowuj cały ciąg agenta użytkownika:

en: Record All Users:
pl: Rejestruj wszystkich użytkowników:

en: Time for checking out accurate online users on the site. Now: %s Seconds
pl: Czas na dokładne sprawdzenie użytkowników online na stronie. Teraz: %s sekund

en: Seconds
pl: Sekund/y

en: Check for Online Users Every:
pl: Sprawdzaj użytkowników online co:

en: Enable or disable this feature
pl: Włącz lub wyłącz tę funkcję

en: Download of the Matomo Referrer Spam Blacklist database will be scheduled for once a week.
pl: Pobieranie bazy danych Matomo czarna lista spamu odsyłającego, będzie zaplanowane raz w tygodniu.

en: Schedule weekly update of Matomo Referrer Spam Blacklist DB:
pl: Zaplanuj cotygodniową aktualizację bazy danych Matomo czarna lista spamu odsyłającego::

en: Update Matomo Referrer Spam Blacklist Info:
pl: Aktualizacja informacji Matomo czarna lista spamu odsyłającego::

en: Matomo Referrer Spam Blacklist Usage:
pl: Wykorzystanie Matomo czarna lista spamu odsyłającego:

en: Referrer spam blacklist is provided by Matomo, available from %s.
pl: Czarna lista spamu odsyłającego jest dostarczana przez Matomo, dostępna na %s.

en: Matomo Referrer Spam Blacklist Settings
pl: Ustawienia Matomo czarna lista spamu odsyłającego

en: PHP safe mode detected! GeoIP collection is not supported with PHP's safe mode enabled!
pl: Wykryto tryb bezpieczny PHP! Kolekcja GeoIP nie jest obsługiwana przy włączonym trybie awaryjnym PHP!

en: GeoIP collection requires the BC Math PHP extension and it is not loaded on your version of PHP!
pl: Zbieranie GeoIP wymaga rozszerzenia PHP BC Math i nie jest ładowana w Twojej wersji PHP!

en: GeoIP collection requires the cURL PHP extension and it is not loaded on your version of PHP!
pl: Zbieranie GeoIP wymaga rozszerzenia cURL PHP i nie jest ładowana w twojej wersji PHP!

en: GeoIP collection is disabled due to the following reasons:
pl: Zbieranie GeoIP jest wyłączone z następujących powodów:

en: Country Code for Private IP Addresses:
pl: Kod kraju dla prywatnych adresów IP:

en: Populate Missing GeoIP After Updating GeoIP DB:
pl: Wypełnij brakujące GeoIP po aktualizacji bazy danych GeoIP:

en: This option will also download the database if the local filesize is less than 1k (which usually means the stub that comes with the plugin is still in place).
pl: Ta opcja spowoduje również pobranie bazy danych, jeśli lokalny rozmiar pliku jest mniejszy niż 1k (co zwykle oznacza, że kod zastępczy dołączony do wtyczki jest nadal na swoim miejscu).

en: Download of the GeoIP database will be scheduled for 2 days after the first Tuesday of the month.
pl: Pobranie bazy danych GeoIP zostanie zaplanowane na 2 dni po pierwszym wtorku miesiąca.

en: Next update will be
pl: Następna aktualizacja będzie

en: Schedule Monthly Update of GeoIP DB:
pl: Zaplanuj comiesięczną aktualizację bazy danych GeoIP:

en: GeoIP Collection:
pl: Kolekcja GeoIP:

en: GeoIP Settings
pl: Ustawienia GeoIP

en: Note: This option will NOT handle URL parameters (anything after the ?), only to the script name. Entries less than two characters will be ignored.
pl: Uwaga: Ta opcja NIE obsługuje parametrów adresu URL (czegokolwiek po znaku ?), tylko do nazwy skryptu. Wpisy zawierające mniej niż dwa znaki będą ignorowane.

en: You can add a list of local URLs (i.e.  /wordpress/about, one per line) to exclude from statistics collection.
pl: Możesz dodać listę lokalnych adresów URL (np. /wordpress/about, po jednym w wierszu), aby wykluczyć je z gromadzenia statystyk.

en: Exclude any URL that returns a "404 - Not Found" message.
pl: Wyklucz wszystkie adresy URL, które zwracają komunikat „404 - Nie znaleziono”.

en: Excluded 404 Pages:
pl: Wykluczone strony 404:

en: Exclude the RSS feeds for registering as a hit.
pl: Wyklucz kanały RSS, aby zarejestrować jako odsłony.

en: Excluded RSS Feeds:
pl: Wykluczone kanały RSS:

en: Exclude the login page for registering as a hit.
pl: Wyklucz stronę logowania, aby zarejestrować jako odsłony.

en: Excluded Login Page:
pl: Wykluczona strona logowania:

en: Site URL Exclusions
pl: Wykluczenia adresów URL witryn

en: Note: This option will NOT perform a reverse DNS lookup on each page load but instead cache the provided hostnames’ IP address for one hour. If you exclude dynamically assigned hosts, you may find some overlap when the host changes its IP address and when the cache is updated, resulting in some hits recorded.
pl: Uwaga: ta opcja NIE spowoduje odwrotnego wyszukiwania DNS przy każdym ładowaniu strony, ale zamiast tego buforuje adres IP dostarczonych nazw hostów przez godzinę. Jeśli wykluczysz hosty przydzielane dynamicznie, możesz zauważyć pewne nakładanie się, gdy host zmieni swój adres IP i gdy pamięć podręczna zostanie zaktualizowana, co spowoduje zarejestrowanie niektórych odsłon.

en: You can add a list of fully qualified host names (i.e. server.example.com, one per line) to exclude from statistics collection.
pl: Możesz dodać listę w pełni kwalifikowanych nazw hostów (tj. server.example.com, po jednej w wierszu), aby wykluczyć je z gromadzenia statystyk.

en: Host Exclusions
pl: Wykluczenia hostów

en: GeoIP Exclusions
pl: Wykluczenia GeoIP

en: Treat any visitor with corrupt browser info (missing IP address or empty user agent string) as a robot.
pl: Traktuj każdego odwiedzającego z uszkodzonymi informacjami o przeglądarce (brak adresu IP lub pusty ciąg agenta użytkownika) jako robota.

en: Treat Corrupt Browser Info as a Bot:
pl: Traktuj uszkodzone informacje przeglądarki jako bota:

en: Create a new Honey Pot page
pl: Utwórz nową stronę Honey Pot (Lepka pułapka)

en: Excluded IP Address List:
pl: Lista wykluczonych adresów IP:

en: Treat visitors with more than this number of visits per day as robots. 0 = disabled.
pl: Traktuj odwiedzających, którzy odwiedzają stronę więcej niż tę liczbę dziennie, jak roboty. 0 = wyłączone.

en: Robot Visit Threshold:
pl: Próg odwiedzin robota:

en: Force Robot List Update After Upgrades:
pl: Wymuś aktualizację listy robotów po aktualizacji:

en: Reset to Default
pl: Przywróć domyślne

en: It is a list of words (one per line) to match against to detect robots. Entries must be at least four characters long, or they will be ignored.
pl: Jest to lista słów (jedno na linię), do  dopasowania w celu wykrycia robotów. Wpisy muszą mieć co najmniej cztery znaki, w przeciwnym razie zostaną zignorowane.

en: Robot List:
pl: Lista robotów:

en: IP/Robot Exclusions
pl: Wykluczenia IP/Robotów

en: Exclude %s role from data collection.
pl: Wyklucz rolę %s z gromadzenia danych.

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Exclude User Roles
pl: Wyklucz role użytkownika

en: Enable
pl: Włącz

en: Record Exclusions:
pl: Wykluczenia rekordów:

en: This is the Honey Pot for WP Statistics to use, do not delete.
pl: To jest Honey Pot (Lepka pułapka) dla WP Statistics, nie usuwaj.

en: WP Statistics Honey Pot Page
pl: Strona WP-Statistics Honey Pot (Lepka pułapka)

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Each of the above cascades the rights upwards in the default WordPress configuration. For example, selecting publish_posts grants the right to Authors, Editors, Admins, and Super Admins.
pl: Każda z powyższych kaskaduje prawa w górę w domyślnej konfiguracji WordPressa. Na przykład wybranie publikowania_postów nadaje prawa autorom, redaktorom, administratorom i super administratorom.

en: Hint: manage_network = Super Admin Network, manage_options = Administrator, edit_others_posts = Editor, publish_posts = Author, edit_posts = Contributor, read = Everyone.
pl: Podpowiedź: manage_network = Super Admin Network, manage_options = Administrator, edit_others_posts = Edytor, publish_posts = Autor, edit_posts = Współtwórca, czytać = Wszyscy.

en: Required User Level to Manage WP Statistics:
pl: Wymagany poziom użytkownika do zarządzania WP-Statistics:

en: Required User Level to View WP Statistics:
pl: Wymagany poziom użytkownika do przeglądania WP-Statistics:

en: Still not having any luck?
pl: Nadal nie masz szczęścia?

en: Have you checked your PHP and web server error logs?
pl: Czy sprawdziłeś dzienniki błędów PHP i serwera WWW?

en: Do you have all the required PHP extensions installed?
pl: Czy masz zainstalowane wszystkie wymagane rozszerzenia PHP?

en: Have you double checked the plugin settings?
pl: Czy sprawdziłeś dwukrotnie ustawienia wtyczki?

en: Have you tried using the default WordPress theme?
pl: Czy próbowałeś użyć domyślnego motywu WordPress?

en: Have you tried disabling any other plugins you may have installed?
pl: Czy próbowałeś wyłączyć inne zainstalowane wtyczki?

en: How's your memory_limit in php.ini?
pl: Jak twój memory_limit w php.ini?

en: And a few things to double-check:
pl: I kilka rzeczy do sprawdzenia:

en: Make sure you have access to your PHP error logs.
pl: Upewnij się, że masz dostęp do swoich dzienników błędów PHP.

en: Have you search the Internet for any error messages you are receiving?
pl: Czy przeszukałeś Internet w poszukiwaniu komunikatów o błędach, które otrzymujesz?

en: FAQs
pl: Najczęściej zadawane pytania

en: We're sorry you're having problem with WP Statistics and we're happy to help out. Here are a few things to do before contacting us:
pl: Przykro nam, że masz problem z WP-Statistics i chętnie Ci pomożemy. Oto kilka rzeczy, które należy zrobić przed skontaktowaniem się z nami:

en: Support
pl: Pomoc techniczna

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Rate and Review at WordPress.org
pl: Oceń i zrecenzuj na WordPress.org

en: Come visit our great new %swebsite%s and keep up to date on the latest news about WP Statistics.
pl: Odwiedź naszą nową wspaniałą %sstronę%s i bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami na temat WP-Statistics.

en: Visit Us Online
pl: Odwiedź nas

en: Feel like showing us how much you enjoy WP Statistics? Drop by our %sdonation%s page and show us some love!
pl: Chcesz nam pokazać, jak bardzo lubisz WP-Statistics? Wpadnij na naszą stronę %sdarowizny%s i okaż nam trochę miłości!

en: Donate
pl: Złóż datek

en: WP Statistics v%s
pl: WP-Statistics v%s

en: Historical
pl: Historycznie

en: Updates
pl: Aktualizacje

en: Database
pl: Baza danych

en: Purging
pl: Czyszczenie

en: Resources/Information
pl: Zasoby/informacje

en: Install routine complete.
pl: Procedura instalacji zakończona.

en: IP Addresses replaced with hash values.
pl: Adresy IP zastąpione wartościami skrótu.

en: Replace IP addresses in the database with hash values, you will not be able to recover the IP addresses in the future to populate location information afterwards and this may take a while
pl: Zastąp adresy IP w bazie danych wartościami skrótu, w przyszłości nie będzie można odzyskać adresów IP w celu późniejszego wypełnienia informacji o lokalizacji i może chwilę potrwać

en: Hash IP Addresses:
pl: Zaszyfrowane adresy IP:

en: IP Addresses
pl: Adresy IP

en: Updates any unknown location data in the database, this may take a while
pl: Aktualizuje wszelkie nieznane dane o lokalizacji w bazie danych, może to chwilę potrwać

en: GeoIP Options
pl: Opcje GeoIP

en: This will replace all IP addresses in the database with hash values and cannot be undo, are you sure?
pl: Spowoduje to zastąpienie wszystkich adresów IP w bazie danych wartościami skrótu i nie można tego cofnąć, czy jesteś pewny?

en: The detected client platform.
pl: Wykryta platforma kliencka.

en: The detected client browser version.
pl: Wykryta wersja przeglądarki klienta.

en: The detected client browser.
pl: Wykryto przeglądarkę klienta.

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: The client user agent string.
pl: Ciąg agenta użytkownika klienta.

en: User Agent
pl: Identyfikator programu

en: The client IP address.
pl: Adres IP klienta.

en: Client IP
pl: Adres IP klienta

en: Client Info
pl: Informacje o kliencie

en: The file size and date of the GeoIP database.
pl: Rozmiar pliku i data bazy danych GeoIP.

en: , created on
pl: , utworzona:

en: Database file does not exist.
pl: Plik bazy danych nie istnieje.

en: GeoIP Database
pl: Baza danych GeoIP

en: File Info
pl: Informacja o pliku

en: Not installed
pl: Nie zainstalowano

en: Installed
pl: Zainstalowano

en: The PHP cURL Extension version you are running. cURL is required for the GeoIP code, if it is not installed GeoIP will be disabled.
pl: Wersja rozszerzenia PHP cURL którą uruchomiłeś. cURL jest wymagany dla kodu GeoIP, jeśli nie jest zainstalowany, GeoIP będzie wyłączone.

en: cURL not installed
pl: cURL nie jest zainstalowany

en: cURL Version
pl: Wersja cURL

en: The jQuery version you are running.
pl: Wersja jQuery, której używasz.

en: jQuery Version
pl: Wersja jQuery

en: Is PHP Safe Mode active. The GeoIP code is not supported in Safe Mode.
pl: Tryb bezpieczny PHP jest aktywny. Kod GeoIP nie jest obsługiwany w trybie bezpiecznym.

en: PHP Safe Mode
pl: Tryb bezpieczny PHP

en: The PHP version you are running.
pl: Używana wersja PHP.

en: PHP Version
pl: Wersja PHP

en: The WP Statistics version you are running.
pl: Wersja WP-Statistics, z której korzystasz.

en: WP Statistics Version
pl: Wersja WP-Statistics

en: Version Info
pl: Informacje o wersji

en: Number of rows
pl: Liczba rzędów

en: Row | Rows
pl[0]: Wiersz

en: Number of rows in the %s table
pl: Liczba wierszy w tabeli %s

en: The memory limit a script is allowed to consume, set in php.ini.
pl: Limit pamięci, który skrypt może wykorzystać, ustawiony w php.ini.

en: PHP Memory Limit
pl: Limit pamięci PHP

en: Memory usage in PHP
pl: Wykorzystanie pamięci w PHP

en: Resources
pl: Zasoby

en: All visitor data will be lost for this platform type.
pl: Wszystkie dane odwiedzających zostaną utracone dla tego typu systemu operacyjnego.

en: Delete Platforms:
pl: Usuń systemy operacyjne:

en: Delete now!
pl: Usuń teraz!

en: All visitor data will be lost for this agent type.
pl: Wszystkie dane odwiedzających zostaną utracone dla tego typu agenta.

en: Delete Agents:
pl: Usuń agentów:

en: Delete User Agent Types
pl: Usuń typy agentów użytkownika

en: Purge visitors with more than:
pl: Wyczyść odwiedzających z więcej niż:

en: Purge now!
pl: Oczyść teraz!

en: Purge records older than:
pl: Usuń rekordy starsze niż:

en: Clear now!
pl: Wyczyść teraz!

en: All data table will be lost.
pl: Cała tabela danych zostanie utracona.

en: Empty Table:
pl: Pusta tabela:

en: Data
pl: Dane

en: Are you sure?
pl: Czy na pewno?

en: Number of historical number of visits to the site (current value is %s).
pl: Liczba historycznej liczby wizyt na stronie (aktualna wartość to %s).

en: Number of historical number of visitors to the site (current value is %s).
pl: Liczba historycznej liczby odwiedzających witrynę (aktualna wartość to %s).

en: Visitors
pl: Odwiedzający

en: Note: As you have just purged the database you must reload this page for these numbers to be correct.
pl: Uwaga: Ponieważ właśnie wyczyściłeś bazę danych, musisz ponownie załadować tę stronę, aby te liczby były poprawne.

en: Historical Values
pl: Wartości historyczne

en: Start Now!
pl: Rozpocznij teraz!

en: Include a header row as the first line of the exported file.
pl: Dołącz wiersz nagłówka jako pierwszy wiersz eksportowanego pliku.

en: Include Header Row:
pl: Uwzględnij wiersz nagłówka:

en: Select the output file type.
pl: Wybierz typ pliku wyjściowego.

en: Export To:
pl: Eksportuj do:

en: Select the table for the output file.
pl: Wybierz tabelę dla pliku wyjściowego.

en: Please select
pl: Proszę wybrać

en: Export from:
pl: Eksportuj z:

en: Export
pl: Eksport

en: Update Now!
pl: Aktualizuj teraz!

en: Countries
pl: Kraje

en: If for some reason your installation of WP Statistics is missing the database tables or other core items, this will re-execute the install process.
pl: Jeśli z jakiegoś powodu w twojej instalacji WP-Statistics brakuje tabel bazy danych lub innych podstawowych elementów, proces instalacji zostanie ponownie uruchomiony.

en: Install Now!
pl: Zainstaluj teraz!

en: Re-run Install:
pl: Uruchom ponownie instalację:

en: Database Setup
pl: Konfiguracja bazy danych

en: Version
pl: Wersja

en: Hits
pl: Odsłony

en: (Adjustment)
pl: (Dostosowanie)

en: Current Time and Date
pl: Aktualna data i czas

en: Daily Total
pl: Suma dzienna

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Address
pl: Adres

en: Other
pl: Inne

en: Date
pl: Data

en: References
pl: Referencje

en: Visits
pl: Wyświetlenia

en: Number of Hits
pl: Liczba odsłon

en: Top Pages
pl: Najpopularniejsze strony

en: Country
pl: Kraj

en: Flag
pl: Flaga

en: Top Countries
pl: Najpopularniejsze kraje

en: Search Engine Referral Statistics
pl: Statystyki odesłań do wyszukiwarki

en: Online For
pl: Online dla

en: Online Users
pl: Użytkownicy online

en: Donate Now!
pl: Wpłać teraz!

en: Have you thought about donating to WP Statistics?
pl: Czy myślałeś o przekazaniu darowizny na rzecz WP-Statistics?

en: Page
pl: Strona

en: Map
pl: Mapa

en: All
pl: Wszystko

en: All Time Total:
pl: Podsumowanie całego czasu:

en: Chart Total:
pl: Aktualny wykres:

en: Exclusions
pl: Wykluczenia

en: Exclusions Statistics
pl: Statystyki wyłączeń

en: Referrer Spam
pl: Spam odsyłający

en: Excluded URL
pl: Wykluczony adres URL

en: Robot threshold
pl: Próg robota

en: Host name
pl: Nazwa hosta

en: Total
pl: Łącznie

en: User Role
pl: Rola użytkownika

en: Admin Page
pl: Strona administracyjna

en: Login Page
pl: Strona logowania

en: Self Referral
pl: Samodzielne odesłanie

en: IP Match
pl: Dopasowanie IP

en: Platform
pl: System operacyjny

en: Browsers
pl: Przeglądarki

en: Browser Statistics
pl: Statystyki przeglądarki

en: Please select a value over 30 days.
pl: Proszę wybierz wartość powyżej 30 dni.

en: No records found to purge from %s!
pl: Nie znaleziono rekordów do usunięcia z %s!

en: %s data older than %s days purged successfully.
pl: %s dane starsze niż %s dni zostały pomyślnie usunięte.

en: Database pruned on
pl: Baza danych wyczyszczona

en: No visitors found to purge.
pl: Nie znaleziono odwiedzających do usunięcia.

en: %s records purged successfully.
pl: %s rekordy zostały pomyślnie wyczyszczone.

en: Updated %s GeoIP records in the visitors database.
pl: Zaktualizowano %s rekordy GeoIP w bazie danych odwiedzających.

en: Unable to load the GeoIP database, make sure you have downloaded it in the settings page.
pl: Nie można załadować bazy danych GeoIP, upewnij się, że pobrałeś ją na stronie ustawień.

en: Error, %s not emptied!
pl: Błąd, %s nie zostało opróżnione!

en: %s table data deleted successfully.
pl: Dane tabeli %s zostały pomyślnie usunięte.

en: Go
pl: Sprawdź

en: to
pl: do

en: 1 Year
pl: Rok

en: 9 Months
pl: 9 miesięcy

en: 6 Months
pl: 6 miesięcy

en: 3 Months
pl: 3 miesiące

en: 2 Months
pl: 2 miesiące

en: 30 Days
pl: 30 dni

en: 20 Days
pl: 20 dni

en: 10 Days
pl: 10 dni

en: Hits in the last %s days
pl: Odsłony w ciągu ostatnich %s dni

en: This post is not yet published.
pl: Ten wpis nie został jeszcze opublikowany.

en: Latest Search Words
pl: Najnowsze wyszukiwane słowa

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Search Engine Referrals
pl: Odesłania z wyszukiwarek

en: Top Referring Sites
pl: Najpopularniejsze strony polecające

en: Recent Visitors
pl: Ostatni odwiedzający

en: Hit Statistics
pl: Statystyki odsłon

en: Quick Stats
pl: Szybkie statystyki

en: Number of hits must be greater than or equal to 10!
pl: Liczba odsłon musi być większa lub równa 10!

en: No platform data found to remove!
pl: Nie znaleziono danych systemu operacyjnego do usunięcia!

en: %s platform data deleted successfully.
pl: Dane systemu operacyjnego %s zostały pomyślnie usunięte.

en: Access denied!
pl: Brak dostępu!

en: Please select the desired items.
pl: Proszę wybierz żądane pozycje.

en: No agent data found to remove!
pl: Nie znaleziono danych agenta do usunięcia!

en: %s agent data deleted successfully.
pl: %s dane agenta zostały pomyślnie usunięte.
