Plugins - WP Statistics - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (504 entries)

en: %s Statistics from %s to %s
uk_UA: %s Статистика від %s до %s

en: %s Statistics in the last %s days
uk_UA: %s Статистика за останні %s днів

en: %s agent data deleted successfully.
uk_UA: %s дані агента успішно видалені.

en: %s data older than %s days purged successfully.
uk_UA: %s даних старіше %s днів успішно очищено.

en: %s platform data deleted successfully.
uk_UA: %s даних платформи видалені успішно.

en: %s records purged successfully.
uk_UA: %s записів успішно очищено.

en: %s table data deleted successfully.
uk_UA: %s даних таблиці успішно видалено.

en: (Adjustment)
uk_UA: (Корегування)

en: , created on
uk_UA: , створено на

en: 1 Year
uk_UA: 1 рік

en: 10 Days
uk_UA: 10 днів

en: 2 Months
uk_UA: 2 місяці

en: 20 Days
uk_UA: 20 днів

en: 3 Months
uk_UA: 3 місяці

en: 30 Days
uk_UA: 30 днів

en: 404 not found
uk_UA: 404 не знайдено

en: 6 Months
uk_UA: 6 місяців

en: 9 Months
uk_UA: 9 місяців

en: </strong> or greater.
uk_UA: </strong> чи більше.

en: About
uk_UA: Про

en: Access denied!
uk_UA: В доступі відмовлено!

en: Add
uk_UA: Додати

en: Add Page Title to Empty Search Words:
uk_UA: Додати назву сторінки до порожніх слів пошуку:

en: Add a total line to charts with multiple values, like the search engine referrals
uk_UA: Додати загальний рядок в графік з декількома значеннями, як пошукові реферали

en: Add email addresses you want to receive reports and separate them with a comma.
uk_UA: Додайте адреси електронної пошти, на які хочете отримувати звіти, розділивши їх комами.

en: Add the country codes (one per line, two letters each) to exclude them from statistics collection.
uk_UA: Додайте коди країн (по одному на рядок, по дві літери кожен), щоб виключити їх зі збору статистики.

en: Add-Ons
uk_UA: Додатки

en: Address
uk_UA: Адреса

en: Admin Page
uk_UA: Сторінка адміністратора

en: After Content
uk_UA: Після вмісту

en: Agent
uk_UA: Агент

en: All
uk_UA: Все

en: All Time Total:
uk_UA: Усього за весь час:

en: All Time Visits:
uk_UA: Відвідування за весь час:

en: All data table will be lost.
uk_UA: Всі дані таблиці будуть втрачені.

en: All settings reset.
uk_UA: Скидання всіх налаштувань.

en: All visitor data will be lost for this agent type.
uk_UA: Всі дані відвідувачів буде втрачено для даного типу агента.

en: All visitor data will be lost for this platform type.
uk_UA: Всі дані відвідувачів буде втрачено для даного типу платформи.

en: Also, it disables the "Store entire user agent string" setting.
uk_UA: Крім того, він вимикає параметр "Зберегти весь рядок користувача".

en: An error occurred while connecting to WordPress REST API. It seems blocked by one of your plugins or your theme.
uk_UA: Сталася помилка під час підключення до WordPress REST API. Схоже, це заблоковано одним із Ваших плагінів або темою.

en: And a few things to double-check:
uk_UA: І кілька речей перевірити ще раз:

en: Any shortcode supported by your installation of WordPress, include all shortcodes for WP Statistics (see the documentation for a list of codes available) are supported in the body of the message. Here are some examples:
uk_UA: Будь-який шорткод, що підтримується вашою установкою WordPress, включає всі шорткоди для WP Statistics (див інструкцію адміністратора для списку доступних кодів), підтримувані в тілі повідомлення. Ось деякі приклади:

en: Are you sure?
uk_UA: Ви впевнені?

en: Authors
uk_UA: Автори

en: Before Content
uk_UA: Перед вмістом

en: Browser
uk_UA: Браузер

[ctx: Browser]
en: Unknown
uk_UA: Невідомо

en: Browser Statistics
uk_UA: Статистика браузерів

en: Browsers
uk_UA: Браузери

en: By enabling this option, you cannot recover the IP addresses in the future to find out location information, and IP addresses will not be stored in the database but instead used a unique hash.
uk_UA: Увімкнувши цю опцію, ви не зможете в майбутньому відновити IP-адреси, щоб дізнатися інформацію про місцеперебування, а IP-адреси не будуть зберігатися в базі даних, а замість цього буде використано унікальний хеш.

en: Category
uk_UA: Категорія

en: Chart Total:
uk_UA: Усього діаграми:

en: Chart Visits:
uk_UA: Діаграма відвідувань:

en: Charts
uk_UA: Графіки

en: Check for Online Users Every:
uk_UA: Перевіряйте наявність онлайн-користувачів щоразу:

en: City
uk_UA: Місто

en: Clear now!
uk_UA: Тепер чисто!

en: Click here to rate and review this plugin on WordPress.org
uk_UA: Натисніть тут, щоб оцінити і переглянути цей плагін на WordPress.org

en: Click here to visit the plugin on WordPress.org
uk_UA: Натисніть тут, щоб відвідати плагін на WordPress.org

en: Client IP
uk_UA: Клієнтське IP

en: Client Info
uk_UA: Клієнтська інформація

en: Cloning is forbidden.
uk_UA: Клонування заборонено.

en: Comment Average
uk_UA: середня кількість коментарів

en: Comment Count
uk_UA: Кількість коментарів

en: Common Report Options
uk_UA: Загальні параметри звіту

en: Count
uk_UA: Кількість

en: Countries
uk_UA: Країни

en: Country
uk_UA: Країна

[ctx: Country]
en: Unknown
uk_UA: Невідомо

en: Country Code for Private IP Addresses:
uk_UA: Код країни для приватних IP-адрес:

en: Create a new Honey Pot page
uk_UA: Створити нову сторінку-ловушку

en: Current Time and Date
uk_UA: Поточний час та дата

en: Custom
uk_UA: Довільний

en: Daily Total
uk_UA: Всього за день

en: Dashboard
uk_UA: Майстерня

en: Dashboard Widgets:
uk_UA: Віджети в майстерні:

en: Data
uk_UA: Дані

en: Database
uk_UA: База даних

en: Database Setup
uk_UA: Налаштування бази даних

en: Database file does not exist.
uk_UA: Файлу бази даних не існує.

en: Database pruned on
uk_UA: База даних, відсічена на

en: Database upgrade operation completed!
uk_UA: Операцію оновлення бази даних завершено!

en: Date
uk_UA: Дата

en: Days
uk_UA: Днів

en: Delete Agents:
uk_UA: Видалити агентів:

en: Delete IP:
uk_UA: Видалити IP:

en: Delete Platforms:
uk_UA: Видалити платформи:

en: Delete User Agent Types
uk_UA: Видалити типи агента користувача

en: Delete now!
uk_UA: Видалити зараз!

en: Disable
uk_UA: Вимкнути

en: Disable %s from data collection and reporting.
uk_UA: Відключити%s з колекції даних і звітності.

en: Disabling all search engines is not allowed. Doing so will result in all search engines being active.
uk_UA: Вимкнення всіх пошукових систем заборонено. Це призведе до того, що всі пошукові системи стануть активними.

en: Do you have all the required PHP extensions installed?
uk_UA: У вас установлені всі необхідні PHP розширення ?

en: Documentation
uk_UA: Документація

en: Donate
uk_UA: Пожертвувати

en: Donate Now!
uk_UA: Пожертвувати зараз!

en: Done
uk_UA: Готово

en: Download of the GeoIP database will be scheduled for 2 days after the first Tuesday of the month.
uk_UA: Завантаження бази даних GeoIP будуть заплановані протягом 2 днів після першого вівторка місяця.

en: Download of the Matomo Referrer Spam Blacklist database will be scheduled for once a week.
uk_UA: Завантаження бази даних Matomo Referrer Spam Blacklist планується раз на тиждень.

en: Each of the above cascades the rights upwards in the default WordPress configuration. For example, selecting publish_posts grants the right to Authors, Editors, Admins, and Super Admins.
uk_UA: Кожне з перерахованих вище каскадує права вгору в конфігурації WordPress за замовчуванням. Наприклад, вибір publish_posts надає право авторам, редакторам, адміністраторам і суперадміністраторам.

en: Email
uk_UA: Електронна пошта

en: Email Addresses:
uk_UA: Адреса електронної пошти:

en: Empty Table:
uk_UA: Порожня таблиця:

en: Enable
uk_UA: Увімкнути

en: Enable it to send a report whenever the GeoIP database is updated.
uk_UA: Увімкніть його для надсилання звіту щоразу, коли оновлюється база даних GeoIP.

en: Enable it to send a report whenever the pruning of the database is run.
uk_UA: Увімкніть його для надсилання звіту щоразу, коли виконується скорочення бази даних.

en: Enable or disable this feature
uk_UA: Включити або виключити функцію

en: Enable this feature to show online users
uk_UA: Увімкніть цю функцію для показу користувачів у мережі

en: Enable this option for identifying robots by the Honey Pot page.
uk_UA: Увімкніть цю опцію для ідентифікації роботів на сторінці Honey Pot.

en: Enable this option to count the Pages visits
uk_UA: Увімкніть цю опцію для підрахунку відвідувань Сторінок

en: Enable this option to download The Matomo Referrer Spam Blacklist database and detect referrer spam.
uk_UA: Увімкніть цей параметр, щоб завантажити базу даних Matomo Referrer Spam Blacklist і виявити джерело переходу спамерів.

en: Enable this option to get more information and location (country) from a visitor.
uk_UA: Увімкніть цю опцію, щоб отримати додаткову інформацію та місцезнаходження (країну) відвідувача.

en: Enable this option to ignore the exclusion settings and record all online users (including self referrals and robots). Should only be used for troubleshooting.
uk_UA: Увімкніть цю опцію, щоб ігнорувати налаштування виключення та записувати всіх користувачів Інтернету (включаючи авторефералів та роботів). Її слід використовувати лише для усунення неполадок.

en: Enable this option to receive a report of each user’s visits to the pages
uk_UA: Увімкніть цю опцію, щоб отримувати звіт про відвідування сторінок кожним користувачем

en: Enable this option to receive stats report via email
uk_UA: Увімкніть цю опцію, щоб отримувати статистичні звіти електронною поштою

en: Enable this option to remove everything after the “?” in a URL
uk_UA: Увімкніть цю опцію, щоб видалити все після символу "?" в URL-адресі

en: Enable this option to see visitors'city name
uk_UA: Увімкніть цю опцію, щоб побачити назву міста відвідувачів

en: Enable this option to show all notices and suggestions from WP Statistics in the admin.
uk_UA: Увімкніть цю опцію, щоб відображати всі повідомлення та пропозиції від WP-Statistics в адміністраторі.

en: Enable this option to show the list of user visits, link in the WordPress admin user list page.
uk_UA: Увімкніть цю опцію, щоб відобразити список відвідувань користувачів, посилання на сторінці списку користувачів адміністратора WordPress.

en: Enable this option to show the number of Page Hits (It is the number of unique users which have visited your site)
uk_UA: Увімкніть цю опцію, щоб відображати кількість переглядів сторінок (це кількість унікальних користувачів, які відвідали ваш сайт)

en: Enable this option to show the number of Page Views
uk_UA: Увімкніть цю опцію, щоб показати кількість переглядів сторінок

en: Enable this option to update any missing GeoIP data after downloading a new database.
uk_UA: Увімкніть цю опцію, щоб оновити будь-які відсутні дані GeoIP після завантаження нової бази даних.

en: Enabled:
uk_UA: Увімкнено:

en: English
uk_UA: Англійська

en: Enter the contents of the report.
uk_UA: Введіть вміст звіту.

en: Error Updating Referrer Spam Blacklist.
uk_UA: Помилка оновлення чорного списку джерел переходу спамерів.

en: Error could not open destination GeoIP database for writing %s
uk_UA: Помилка не вдалося відкрити шлях бази даних GeoIP для написання %s

en: Error could not open downloaded GeoIP database for reading: %s
uk_UA: Помилка не вдалося відкрити завантажену GeoIP базу даних для читання: %s

en: Error creating GeoIP database directory, make sure your web server has permissions to create directories in: %s
uk_UA: Помилка створення каталогу бази даних GeoIP. Переконайтеся, що ваш веб-сервер має дозволи на створення каталогів у: %s

en: Error downloading GeoIP database from: %s - %s
uk_UA: Помилка під час завантаження GeoIP бази даних із: %s - %s

en: Error occurred during operation. Please refresh the page.
uk_UA: Під час роботи сталася помилка. Оновіть сторінку.

en: Error to get %s from %s
uk_UA: Помилка отримання %s від %s

en: Error, %s not emptied!
uk_UA: Помилка %s не очищено!

en: Exclude
uk_UA: Виключити

en: Exclude %s role from data collection.
uk_UA: Виключити роль %s зі збору даних.

en: Exclude User Roles
uk_UA: Виключити ролі користувачів

en: Exclude any URL that returns a "404 - Not Found" message.
uk_UA: Виключити будь-який URL який повертає повідомлення "404-не знайдено".

en: Exclude the RSS feeds for registering as a hit.
uk_UA: Вилучити RSS потоки з реєстрації як перегляд.

en: Exclude the login page for registering as a hit.
uk_UA: Виключити сторінку входу з реєстрації як перегляд.

en: Excluded 404 Pages:
uk_UA: Виключені сторінки 404:

en: Excluded Countries:
uk_UA: Виключені країни:

en: Excluded Hosts:
uk_UA: Виключені хости:

en: Excluded IP Address List:
uk_UA: Список виключених IP-адресів:

en: Excluded Login Page:
uk_UA: Виключена сторінка входу:

en: Excluded RSS Feeds:
uk_UA: Виключені канали RSS:

en: Excluded URL
uk_UA: Виключена URL-адреса

en: Excluded URLs:
uk_UA: Виключені URL-адреси:

en: Exclusions
uk_UA: Вилучення

en: Exclusions Statistics
uk_UA: Виключення в статистиці

en: Exclusions from %s to %s
uk_UA: Виключення з %s до %s

en: Exclusions in the last %s days
uk_UA: Виключення за останні %s днів

en: Export
uk_UA: Експорт

en: Export To:
uk_UA: Експорт до:

en: Export from:
uk_UA: Експорт з:

en: Externals
uk_UA: Зовнішні специфікації

en: FAQs
uk_UA: Часті питання

en: Failed to repair the %1$s table. Error: %2$s
uk_UA: Не вдалось відновити таблицю %1$s. Виникла помилка: %2$s

en: File Info
uk_UA: Інформація файлу

en: Fill out this field if your server uses the custom key in <code>$_SERVER</code> for getting the IP.
uk_UA: Заповніть це поле, якщо ваш сервер використовує користувацький ключ у <code>$ _SERVER</code> для отримання IP.

en: Filter
uk_UA: Фільтр

en: Filters
uk_UA: Фільтри

en: Flag
uk_UA: Флаг

en: Force Robot List Update After Upgrades:
uk_UA: Примусове оновлення списку роботів після оновлень:

en: Format
uk_UA: Формат

en: General
uk_UA: Загальне

en: GeoIP Collection:
uk_UA: Колекція GeoIP:

en: GeoIP Database
uk_UA: GeoIP база даних

en: GeoIP Database updated successfully!
uk_UA: GeoIP база даних успішно оновлена!

en: GeoIP Exclusions
uk_UA: GeoIP виключення

en: GeoIP Options
uk_UA: GeoIP параметри

en: GeoIP Settings
uk_UA: Налаштування GeoIP

en: GeoIP collection is disabled due to the following reasons:
uk_UA: Колекція GeoIP відключена через наступні причини:

en: GeoIP collection requires the BC Math PHP extension and it is not loaded on your version of PHP!
uk_UA: Колекції GeoIP потрібне розширення BC Math PHP і вона не завантажується на вашій версії PHP!

en: GeoIP collection requires the cURL PHP extension and it is not loaded on your version of PHP!
uk_UA: Колекції GeoIP потрібне розширення cURL PHP і вона не завантажується на вашій версії PHP!

en: GeoIP update on
uk_UA: GeoIP оновлена на

en: Go
uk_UA: перейти

en: Hash IP Addresses:
uk_UA: Хеш IP-адреси:

en: Have you checked your PHP and web server error logs?
uk_UA: Ви вже перевірили ваш PHP і веб-журнали помилок сервера?

en: Have you double checked the plugin settings?
uk_UA: Ви перевірили ще раз налаштування плагіна?

en: Have you search the Internet for any error messages you are receiving?
uk_UA: Чи шукали ви в Інтернеті інформацію про помилки, що ви отримуєте?

en: Have you thought about donating to WP Statistics?
uk_UA: Чи замислювалися ви про пожертвування для WP Statistics?

en: Have you tried disabling any other plugins you may have installed?
uk_UA: Ви пробували відключити будь-які інші встановлені у вас плагіни?

en: Have you tried using the default WordPress theme?
uk_UA: Ви намагалися використовувати за замовчуванням WordPress теми?

en: Here is an error associated with Connecting WP REST API
uk_UA: Помилка, пов'язана з підключенням WordPress Rest API

en: Hide Admin Notices About Non-active Features:
uk_UA: Приховати сповіщення адміністратора про неактивні функції:

en: Hint: manage_network = Super Admin Network, manage_options = Administrator, edit_others_posts = Editor, publish_posts = Author, edit_posts = Contributor, read = Everyone.
uk_UA: Перегляд: manage_network = Super Admin Network, manage_options = Administrator, edit_others_posts = Editor, publish_posts = Author, edit_posts = Contributor, read = Everyone.

en: Historical
uk_UA: Історичні

en: Historical Values
uk_UA: Історичні значення

en: Hit Statistics
uk_UA: Статистика переглядів

en: Hits
uk_UA: Перегляди

en: Hits from %s to %s
uk_UA: Звернення від %s до %s

en: Hits in the in the last %s days
uk_UA: Звернення за останні %s днів

en: Hits in the last %s days
uk_UA: Переглядів за останні %s днів

en: Home Page
uk_UA: Домашня сторінка

en: Host Exclusions
uk_UA: Виключення хостів

en: Host name
uk_UA: Ім'я хоста

en: How's your memory_limit in php.ini?
uk_UA: Що з вашим  memory_limit в php.ini?

en: IP Addresses
uk_UA: IP-адреси

en: IP Addresses replaced with hash values.
uk_UA: IP-адреси замінені хеш значеннями.

en: IP Match
uk_UA: IP-матч

en: IP/Robot Exclusions
uk_UA: Вилучення IP/Робота

en: If a search engine is identified as the referrer but it does not include the search query this option will substitute the page title in quotes preceded by "~:" as the search query to help identify what the user may have been searching for.
uk_UA: Якщо пошукова система визначена як реферер, але вона не включає пошуковий запит, цей варіант замінить заголовок сторінки в лапках, після "~:" як пошуковий запит, щоб допомогти визначити, що користувач міг шукати.

en: If you need a more robust solution to delegate access, you might want to look at %s Capability Manager Enhanced %s in the WordPress plugin directory.
uk_UA: Якщо вам потрібно більш надійне рішення для делегування доступу, ви можете розглянути %s Capability Manager Enhanced %s у репозиторії плагінів WordPress.

en: Inactive
uk_UA: Не активно

en: Include Header Row:
uk_UA: Включити рядок заголовка:

en: Include Totals:
uk_UA: Включати підсумки:

en: Include a header row as the first line of the exported file.
uk_UA: Включити рядок заголовка у першому рядку експортованого файлу.

en: Included Countries:
uk_UA: Включені країни:

en: Install Now!
uk_UA: Встановити зараз!

en: Install routine complete.
uk_UA: Установка завершена.

en: Installed
uk_UA: Встановлено

en: International
uk_UA: Міжнародна

en: Is PHP Safe Mode active. The GeoIP code is not supported in Safe Mode.
uk_UA: Чи активний безпечний режим PHP. Код GeoIP не підтримується в безпечному режимі.

en: It generates a lot of data, not only actual user visits but also shows the total number of your site’s hits.
uk_UA: Це генерує багато даних окрім фактичних відвідувань користувачів, але також показує загальну кількість звернень вашого сайту.

en: It is a list of words (one per line) to match against to detect robots. Entries must be at least four characters long, or they will be ignored.
uk_UA: Це список слів (по одному на рядок), які потрібно зіставити для виявлення роботів. Записи мають містити принаймні чотири символи, інакше вони будуть проігноровані.

en: Items
uk_UA: Елементи

en: Last 30 Days Visits
uk_UA: Відвідування за останні 30 днів

en: Last 365 Days Visits
uk_UA: Відвідування за останні 365 днів

en: Last 7 Days Visits
uk_UA: Відвідування за останні 7 днів

en: Last Post Date
uk_UA: Останні зміни в публікації

en: Latest Search Words
uk_UA: Останні пошукові слова

en: Link
uk_UA: Посилання

en: Login Page
uk_UA: Сторінка входу

en: Maintenance
uk_UA: Обслуговування

en: Make sure you have access to your PHP error logs.
uk_UA: Переконайтеся, що ви маєте доступ до ваших PHP журналів помилок.

en: Map
uk_UA: Мапа

en: Map Display:
uk_UA: Відображення мапи:

en: Matomo Referrer Spam Blacklist Settings
uk_UA: Параметри чорного списку спаму-реферера Matomo

en: Matomo Referrer Spam Blacklist Usage:
uk_UA: Використання чорного списку спаму-реферера Matomo:

en: Memory usage in PHP
uk_UA: Використано пам'яті в PHP

en: Miscellaneous
uk_UA: Інше

en: Month
uk_UA: Місяць

en: More Details
uk_UA: Більше деталей

en: Name
uk_UA: Ім'я

en: Next update will be
uk_UA: Наступне оновлення буде

en: No
uk_UA: Ні

en: No agent data found to remove!
uk_UA: Даних агента для видалення не знайдено!

en: No data to display
uk_UA: Немає даних для відображення

en: No information is available for this day.
uk_UA: Немає інформації за цей день.

en: No platform data found to remove!
uk_UA: Даних платформи для видалення не знайдено!

en: No records found to purge from %s!
uk_UA: Записів не знайдено для очищення з %s!

en: No visitors found to purge.
uk_UA: Не знайдено жодного відвідувача для очищення.

en: None
uk_UA: Немає

en: Not installed
uk_UA: Не встановлено

en: Note: As you have just purged the database you must reload this page for these numbers to be correct.
uk_UA: Примітка: оскільки ви тільки що очистили базу даних, ви маєте перезавантажити сторінку, щоб числа були вірними.

en: Note: This option will NOT handle URL parameters (anything after the ?), only to the script name. Entries less than two characters will be ignored.
uk_UA: Примітка: цей параметр НЕ оброблятиме параметри URL-адреси (будь-що після ?), лише ім’я сценарію. Записи менше двох символів ігноруватимуться.

en: Note: This option will NOT perform a reverse DNS lookup on each page load but instead cache the provided hostnames’ IP address for one hour. If you exclude dynamically assigned hosts, you may find some overlap when the host changes its IP address and when the cache is updated, resulting in some hits recorded.
uk_UA: Примітка: ця опція не буде виконувати зворотний пошук DNS при кожному завантаженні сторінки, але замість того, буде кешувати IP-адреса за наданими хостами протягом однієї години. Якщо ви виключаєте динамічно призначені хости, ви можете знайти деяку ступінь перекриття, коли хост міняє свою IP-адресу, і коли кеш оновлюється, в результаті чого деякі перегляди записуються.

en: Note: To send SMS text messages please install the %s plugin.
uk_UA: Примітка: Для відправки SMS текстового повідомлення, будь ласка, встановіть %s плагін.

en: Notifications
uk_UA: Сповіщення

en: Number Format
uk_UA: Числовий формат

en: Number of Hits
uk_UA: Кількість переглядів

en: Number of historical number of visitors to the site (current value is %s).
uk_UA: Історична кількість відвідувачів сайту (поточне значення — %s).

en: Number of historical number of visits to the site (current value is %s).
uk_UA: Історична кількість відвідувань сайту (поточне значення — %s).

en: Number of hits must be greater than or equal to 10!
uk_UA: Число переглядів повинно бути більше або дорівнювати 10!

en: Number of rows
uk_UA: Кількість рядків

en: Number of rows in the %s table
uk_UA: Кількість рядків у таблиці %s

en: Once Every 2 Weeks
uk_UA: Один раз кожні 2 тижні

en: Once Every 4 Weeks
uk_UA: Один раз на 4 тижні

en: Once Weekly
uk_UA: Один раз на тиждень

en: Online
uk_UA: Онлайн

en: Online For
uk_UA: Онлайн для

en: Online Users
uk_UA: Користувачі онлайн

en: Only enable it for debugging. If the IP hashes are enabled, this option will be disabled automatically.
uk_UA: Включено лише для налагодження. (Якщо ввімкнено хеш IP, цей параметр автоматично вимикається.

en: Optimization
uk_UA: Оптимізація

en: Optimize Table:
uk_UA: Оптимізувати таблицю:

en: Options
uk_UA: Параметри

en: Other
uk_UA: Інше

en: Overview
uk_UA: Огляд

en: PHP Memory Limit
uk_UA: Обмеження пам’яті PHP

en: PHP Safe Mode
uk_UA: Безпечний режим PHP

en: PHP Version
uk_UA: Версія PHP

en: PHP safe mode detected! GeoIP collection is not supported with PHP's safe mode enabled!
uk_UA: Виявлено безпечний режим PHP! Збір GeoIP не підтримується, якщо ввімкнено безпечний режим PHP!

en: Page
uk_UA: Сторінка

en: Page %1$s of %2$s
uk_UA: Сторінка %1$s з %2$s

en: Page Count
uk_UA: Кількість сторінок

en: Page Statistics
uk_UA: Статистика сторінок

en: Page Visits
uk_UA: Відвідування сторінки

en: Pages
uk_UA: Сторінки

en: Pages Hits
uk_UA: Запити сторінок

en: Pages:
uk_UA: Сторінки:

en: Percentage
uk_UA: Відсоток

en: Platform
uk_UA: Платформа

[ctx: Platform]
en: Unknown
uk_UA: Невідомо

en: Platforms
uk_UA: Платформи

en: Please Wait ...
uk_UA: Будь ласка, зачекайте...

en: Please check your internet connection and try again.
uk_UA: Перевірте підключення до Інтернету та повторіть спробу.

en: Please don't close the browser window until the database operation was completed.
uk_UA: Будь ласка, не закривайте вікно браузера до завершення операції з базою даних.

en: Please enter a valid ip.
uk_UA: Будь ласка, введіть дійсний IP.

en: Please select
uk_UA: Будь ласка виберіть

en: Please select a value over 30 days.
uk_UA: Будь ласка, виберіть значення протягом 30 днів.

en: Please select database table
uk_UA: Виберіть таблицю бази даних

en: Please select the desired items.
uk_UA: Будь ласка, виберіть бажані об'єкти.

en: Please select the table you would like to optimize and repair
uk_UA: Виберіть таблицю, яку потрібно оптимізувати та відремонтувати

en: Please select the time efficiency.
uk_UA: Будь ласка, оберіть часову ефективність.

en: Populate Missing GeoIP After Updating GeoIP DB:
uk_UA: Заповнити відсутній GeoIP після оновлення бази даних GeoIP:

en: Post Archive
uk_UA: Архів записів

en: Post Average
uk_UA: середня кількість публікацій

en: Post Count
uk_UA: Кількість публікацій

en: Post/Page ID
uk_UA: ID повідомлення/сторінки для статистики на сторінці.

en: Privacy
uk_UA: Приватність

en: Privacy and Data Protection
uk_UA: Конфіденційність та захист даних

en: Pruning:
uk_UA: Очищення:

en: Purge Old Data Daily
uk_UA: Очищайте старі дані щодня

en: Purge Visitors More Than:
uk_UA: Очистити відвідувачів більше, ніж:

en: Purge now!
uk_UA: Очистити зараз!

en: Purge records older than:
uk_UA: Очистити записи старші за:

en: Purge visitors with more than:
uk_UA: Очистити відвідувачів із більш ніж:

en: Purging
uk_UA: Очищення

en: Quick Stats
uk_UA: Швидка статистика

en: Rate and Review at WordPress.org
uk_UA: Оцінювання та відгук на WordPress.org

en: Rate this plugin
uk_UA: Оцінити цей плагін

en: Rating
uk_UA: Оцінка

en: Re-run Install:
uk_UA: Перезапустіть інсталяцію:

en: Recent Visitors
uk_UA: Нещодавні відвідувачі

en: Record All Users:
uk_UA: Запис усіх користувачів:

en: Record Exclusions:
uk_UA: Виключення записів:

en: References
uk_UA: Посилання

en: Referrer
uk_UA: Джерело переходу

en: Referrer spam blacklist is provided by Matomo, available from %s.
uk_UA: Чорний список реферальних спамів надає Matomo, доступний на %s.

en: Referrers
uk_UA: Рефери

en: Reload
uk_UA: Перезавантажити

en: Repair and Optimization Database Tables
uk_UA: Ремонт та оптимізація таблиць баз даних

en: Replace IP addresses in the database with hash values, you will not be able to recover the IP addresses in the future to populate location information afterwards and this may take a while
uk_UA: Замінить IP-адреси в базі хеш-значеннями, ви не зможете відновити IP-адреси в майбутньому, щоб заповнити інформацію про місцезнаходження потім, і це може зайняти деякий час

en: Request is not valid.
uk_UA: Запит недійсний.

en: Reset
uk_UA: Скинути

en: Reset to Default
uk_UA: Повернути всі початкові налаштування

en: Resources
uk_UA: Джерела

en: Resources/Information
uk_UA: Джерела/інформація

en: Robot
uk_UA: Робот

en: Robot List:
uk_UA: Список роботів:

en: Robot Visit Threshold:
uk_UA: Ліміт відвідувань робота:

en: Robot threshold
uk_UA: Поріг робота

en: Roles
uk_UA: Ролі

en: Row | Rows
uk_UA[0]: Рядок
uk_UA[1]: Рядокі
uk_UA[2]: Рядоків

en: Run Now!
uk_UA: Запустити зараз!

en: Saved Settings.
uk_UA: Збережені налаштування.

en: Schedule Monthly Update of GeoIP DB:
uk_UA: Розклад щомісячного оновлення бази даних GeoIP:

en: Schedule weekly update of Matomo Referrer Spam Blacklist DB:
uk_UA: Плануйте щотижневе оновлення бази даних чорного списку спаму Matomo Referrer:

en: Schedule:
uk_UA: Розклад:

[ctx: Search Engine]
en: Unknown
uk_UA: Невідомо

en: Search Engine Referral Statistics
uk_UA: Статистика пошукових реферів

en: Search Engine Referrals
uk_UA: Пошукові реферали

en: Search Engines
uk_UA: Пошуковики

en: Search Page
uk_UA: Сторінка пошуку

en: Search Provider
uk_UA: Пошуковий провайдер

en: Search Words
uk_UA: Пошукові слова

en: Search engine referrals from %s to %s
uk_UA: Переходи з пошукових систем від %s до %s

en: Searches
uk_UA: Пошуки

en: Seconds
uk_UA: Секунди

en: Select
uk_UA: Обрати

en: Select Category
uk_UA: Обрати категорію

en: Select Page
uk_UA: Виберіть сторінку

en: Select Tag
uk_UA: Виберіть позначку

en: Select Yes to show stats in the admin menu bar
uk_UA: Виберіть Так, щоб відобразити статистику на панелі меню адміністратора

en: Select delivery method for statistical report.
uk_UA: Виберіть спосіб доставки для статистичного звіту.

en: Select how often to receive statistical report.
uk_UA: Виберіть, як часто отримувати статистичний звіт.

en: Select the output file type.
uk_UA: Виберіть тип вихідного файлу.

en: Select the statistic you wish to display.
uk_UA: Вибрати статистику, яку хочете відображати.

en: Select the table for the output file.
uk_UA: Виділіть таблицю для вихідного файлу.

en: Select type of search engine
uk_UA: Вибрати тип пошуковика

en: Self Referral
uk_UA: самостійний реферал

en: Send reports via:
uk_UA: Відправляти звітів через:

en: Server IP
uk_UA: IP серверу

en: Server Info
uk_UA: Інформація про сервер

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Show Stats in Menu Bar:
uk_UA: Показати статистику в меню:

en: Show a different month
uk_UA: Показати інший місяць

en: Show site stats in sidebar.
uk_UA: Відображати статистику сайту у бічній панелі.

en: Site
uk_UA: Сайт

en: Site Title
uk_UA: Заголовок сайту

en: Site URL Exclusions
uk_UA: Винятки URL сайтів

en: Site Url
uk_UA: URL сайту

en: Spam Count
uk_UA: Кількість спаму

en: Start Now!
uk_UA: Почати зараз!

en: Statistic
uk_UA: Статистика

en: Statistical reporting
uk_UA: Статистична звітність

en: Statistics
uk_UA: Статистика

en: Status:
uk_UA: Статус:

en: Still not having any luck?
uk_UA: І досі безуспішно?

en: Store Entire User Agent String:
uk_UA: Зберігати весь рядок агента користувача:

en: Subscribe
uk_UA: Підписуватися

en: Subscribe to Newsletter
uk_UA: Підписка на розсилку

en: Successfully optimized the %s table.
uk_UA: Оптимізація таблиці %s пройшла успішно.

en: Successfully repaired the %s table.
uk_UA: Успішно відновлено таблицю %s.

en: Summary
uk_UA: Короткий вміст

en: Support
uk_UA: Підтримка

en: Tags
uk_UA: Позначки

en: The %1$s table does not support optimize, doing recreate + analyze instead.
uk_UA: Таблиця %1$s не підтримує оптимізацію, замість цього виконується відновлення + аналіз.

en: The %1$s table is not okay. It is reporting the following error: %2$s. WordPress will attempt to repair this table&hellip;
uk_UA: Таблиця %1$s не в порядку. Вона повідомляє таку помилку: %2$s. WordPress спробує виправити цю таблицю&hellip;

en: The %s table is already optimized.
uk_UA: Таблиця %s вже оптимізована.

en: The %s table is okay.
uk_UA: З таблицею %s все гаразд.

en: The PHP cURL Extension version you are running. cURL is required for the GeoIP code, if it is not installed GeoIP will be disabled.
uk_UA: Версія розширення PHP cURL, яку ви використовуєте. Для коду GeoIP потрібен cURL, якщо його не встановлено, GeoIP буде вимкнено.

en: The PHP version you are running.
uk_UA: Версія PHP , якою ви користуєтесь.

en: The client IP address.
uk_UA: IP адреса клієнта.

en: The client user agent string.
uk_UA: рядок агента користувача.

en: The detected client browser version.
uk_UA: Виявлена версія браузера користувача.

en: The detected client browser.
uk_UA: Виявлений браузер користувача.

en: The detected client platform.
uk_UA: Виявлена клієнтська платформа.

en: The file size and date of the GeoIP database.
uk_UA: Розмір файлу і дата GeoIP бази даних.

en: The following features are disabled, please go to %ssettings page%s and enable them: %s
uk_UA: Наступні функції вимкнено, перейдіть на %sсторінку налаштувань%s і ввімкніть їх: %s

en: The following items are global to all users.
uk_UA: Наступні пункти застосовуються для всіх користувачів.

en: The format to display numbers in: i18n, english, none.
uk_UA: Формат для відображення чисел в: i18n, англйська, нічого.

en: The jQuery version you are running.
uk_UA: Версія jQuery , якою ви користуєтесь

en: The memory limit a script is allowed to consume, set in php.ini.
uk_UA: Обмежена пам'ять, яку скрипт може споживати, встановлена в php.ini.

en: The minimum value is 30 days.
uk_UA: Мінімальне значення - 30 днів.

en: The name of MetaBox is invalid on request.
uk_UA: Недійсна назва метабоксу у запиті.

en: The post/page ID to get page statistics on.
uk_UA: ID запису/сторінки для отримання статистики.

en: The search provider to get statistics on.
uk_UA: Пошуковий провайдер для отримання статистики

en: The time frame to get the statistic for, strtotime() (http://php.net/manual/en/datetime.formats.php) will be used to calculate it. Use "total" to get all recorded dates.
uk_UA: Строк отримання статистики, strtotime() (http://php.net/manual/en/datetime.formats.php) використовуватиметься для її розрахунку. Використовуйте "total", щоб отримати всі записані дати.

en: This is the Honey Pot for WP Statistics to use, do not delete.
uk_UA: Це - сторінка-пастка для ботів від плагіна WP Statistics. Будь ласка, не видаляйте її.

en: This option will also download the database if the local filesize is less than 1k (which usually means the stub that comes with the plugin is still in place).
uk_UA: Ця опця також завантажить базу даних, якщо локальний розмір файлу менше, ніж 1k (це, як правило, означає, що заглушка, яка поставляється з плагіном, все ще перебуває на місці).

en: This option will disable dashboard widgets.
uk_UA: Ця опція вимикає віджети майстерні.

en: This option will disable the map display.
uk_UA: Ця опція вимикає відображення карти.

en: This option will record all the excluded hits in a separate table with the reasons for excluding (but no other information).
uk_UA: Ця опція записує всі виключені звернення в окрему таблицю з причинами виключення (але жодної іншої інформації).

en: This post is not yet published.
uk_UA: Ця публікація ще не опублікована.

en: This will permanently delete data from the database each day, are you sure you want to enable this option?
uk_UA: Це буде видаляти дані з бази даних кожен день, ви впевнені, що ви хочете включити цю опцію?

en: This will replace all IP addresses in the database with hash values and cannot be undo, are you sure?
uk_UA: Це замінить всі IP-адреси в базі хеш-значеннями, і цю дію не можна скасувати,: ви впевнені?

en: Time
uk_UA: Час

en: Time Frame
uk_UA: Інтервал часу

en: Time for checking out accurate online users on the site. Now: %s Seconds
uk_UA: Час для перевірки точних онлайн-користувачів на сайті. Зараз: %s секунд

en: Time request is not valid.
uk_UA: Запит часу не є дійсним.

en: Title
uk_UA: Заголовок

en: To register WP Statistics REST API endpoint ( %s ) , go to the <a href="%s">Permalink page</a> and update the permalink by pressing Save Changes and then clear the cache.
uk_UA: Для реєстрації кінцевої точки WP-Statistics REST API ( %s ), перейдіть на <a href="%s">сторінку постійного посилання</a> та оновіть постійне посилання, натиснувши Зберегти зміни.

en: To set your own schedule, check out <a href="%s" target="_blank">this doc</a>.
uk_UA: Щоб встановити власний розклад, перегляньте <a href="%s" target="_blank">цей документ </a>.

en: Today
uk_UA: Сьогодні

en: Toggle panel: %s
uk_UA: Перемкнути панель: %s

en: Top 5 Trending Pages
uk_UA: 5 найпопулярніших сторінок

en: Top 5 Trending Pages from %s to %s
uk_UA: 5 найпопулярніших сторінок від %s до %s

en: Top 5 Trending Pages in the last %s days
uk_UA: 5 найпопулярніших сторінок за останні %s днів

en: Top Countries
uk_UA: Топ країни

en: Top Pages
uk_UA: Топ сторінки

en: Top Referring
uk_UA: Кращі джерела переходу

en: Top Referring Sites
uk_UA: Топ реферних сайтів

en: Top Visitors Today
uk_UA: Топ відвідувачі за сьогодні

en: Total
uk_UA: Всього

en: Total Comments
uk_UA: Всього коментарів

en: Total Page Views
uk_UA: Усього переглядів сторінки

en: Total Pages
uk_UA: Всього сторінок

en: Total Posts
uk_UA: Всього публікацій

en: Total Spams
uk_UA: Всього спаму

en: Total Users
uk_UA: Всього користувачів

en: Total Visitors
uk_UA: Всього відвідувачів

en: Total Visits
uk_UA: Всього відвідувань

en: Track All Pages:
uk_UA: Відстежувати всі сторінки:

en: Translations
uk_UA: Переклади

en: Treat Corrupt Browser Info as a Bot:
uk_UA: Розглядайте пошкоджену інформацію веб-переглядача як бота:

en: Treat any visitor with corrupt browser info (missing IP address or empty user agent string) as a robot.
uk_UA: Вважати будь-якого відвідувача з пошкодженою інформацією браузера (без ІР адреси або пустим рядком про користувача) роботом.

en: Treat visitors with more than this number of visits per day as robots. 0 = disabled.
uk_UA: Вважати відвідувачів з кількістю відвідувань в день більше цього числа, роботами. 0 = відключено.

en: Unable to load the GeoIP database, make sure you have downloaded it in the settings page.
uk_UA: Не вдалося завантажити GeoIP бази даних, переконайтеся, що ви завантажили його на сторінку налаштувань.

en: Unknown
uk_UA: Невідомо

en: Update
uk_UA: Оновити

en: Update Matomo Referrer Spam Blacklist Info:
uk_UA: Оновити інформацію про чорний список спаму-реферера Matomo:

en: Update Now!
uk_UA: Оновіть зараз!

en: Update Reports
uk_UA: Відновити звіти

en: Updated %s GeoIP records in the visitors database.
uk_UA: Оновлено %s GeoIP записів бази даних відвідувачів.

en: Updated Referrer Spam Blacklist.
uk_UA: Оновлений чорний список джерел переходу спамерів.

en: Updates
uk_UA: Оновлення

en: Updates any unknown location data in the database, this may take a while
uk_UA: Оновлює будь-які дані невідомого розташування в базі даних, це може зайняти деякий час

en: Upgrade Database
uk_UA: Оновити базу даних

en: Use "000" (three zeros) to exclude unknown countries.
uk_UA: Використовуйте "000" (три нулі), щоб виключити невідомі країни.

en: User
uk_UA: Користувач

en: User Average
uk_UA: Середня кількість користувачів

en: User Count
uk_UA: Кількість користувачів

en: User Role
uk_UA: Роль користувача

en: User Roles
uk_UA: Ролі користувачів

en: User Visits Column
uk_UA: Стовпець відвідування користувача

en: Value
uk_UA: Значення

en: Version
uk_UA: Версія

[ctx: Version]
en: Unknown
uk_UA: Невідомо

en: Version Info
uk_UA: Інформація про версію

en: Version List
uk_UA: Перелік версій

en: Version:
uk_UA: Версія:

en: Visit Us Online
uk_UA: Відвідайте нашу сторінку

en: Visit WordPress.org page
uk_UA: Відвідайте плагін на WordPress.org

en: Visitors
uk_UA: Відвідувачі

en: Visitors:
uk_UA: Відвідувачі:

en: Visits
uk_UA: Відвідування

en: Visits Total:
uk_UA: Всього відвідувань:

en: Visits:
uk_UA: Відвідини:

en: WP Statistics Honey Pot Page
uk_UA: WP Statistics сторінка-пастка

en: WP Statistics database requires upgrade.
uk_UA: База даних WP-Statistics потребує оновлення.

en: WP Statistics displays an alert if any of the core features are disabled. To hide these notices, enable this option.
uk_UA: WP-Statistics показує попередження, якщо будь-яка з основних функцій вимкнена. Щоб приховати ці повідомлення, увімкніть цю опцію.

en: Week
uk_UA: Тиждень

en: Word
uk_UA: Слово

en: Year
uk_UA: Рік

en: Yes
uk_UA: Так

en: Yesterday
uk_UA: Учора

en: Yesterday's Visitors
uk_UA: Вчорашні відвідувачі

en: Yesterday's Visits
uk_UA: Вчорашні відвідування

en: You can add a list of IP addresses and subnet masks (one per line) to exclude from the statistics collection.
uk_UA: Ви можете додати список IP-адрес та масок підмереж (по одному на рядок), щоб виключити їх зі збору статистики.

en: You can add a list of fully qualified host names (i.e. server.example.com, one per line) to exclude from statistics collection.
uk_UA: Список повних імен хоста (тобто, server.example.com, по одному в рядку), щоб виключити їх зі збору статистики.

en: You can add a list of local URLs (i.e.  /wordpress/about, one per line) to exclude from statistics collection.
uk_UA: Список локальних URL-адрес (тобто /wordpress/about, по одному в рядку), для виключення їх зі списку статистики.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
uk_UA: Ви не маєте достатніх прав для доступу до цієї сторінки.

en: Your installed PHP Version is:
uk_UA: Встановлена ​​версія PHP:

en: Your request is not valid.
uk_UA: Ваш запит не є дійсним.

en: cURL Version
uk_UA: Версія cURL

en: cURL not installed
uk_UA: cURL не встановлено

en: e.g. <code>HTTP_CF_CONNECTING_IP</code> in CloudFlare.
uk_UA: наприклад <code>HTTP_CF_CONNECTING_IP</code> у CloudFlare.

en: from
uk_UA: від

en: hit tracking
uk_UA: Відстеження переглядів

en: jQuery Version
uk_UA: Версія jQuery

en: online user tracking
uk_UA: Відстеження користувачів онлайн

en: to
uk_UA: до

en: visitor tracking
uk_UA: відстеження відвідувачів
